Labioplastyka – z całą pewnością jeden z najczęściej przeprowadzanych zabiegów, który znacznie poprawia jakość życia intymnego kobiet.

W tej chwili możemy zauważyć niezmiernie ciekawą tendencję: zmianie ulega sposób postrzegania atrakcyjności ciała wśród kobiet.

roztocza

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Liczy się bowiem już nie tylko wygląd twarzy, biustu, nóg albo sylwetki, lecz także miejsc intymnych. To, co kiedyś, było tematem tabu, dziś staje się powszechną praktyką.
zakład

Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com
Ginekologia estetyczna obejmuje cały szereg wielorakich procedur których głównym celem jest poprawa wyglądu żeńskich narządów rozrodczych a także korekta wrodzonych wad rozwojowych lub nabytych uszkodzeń powstałych w obrębie rzeczonych organów, takich jak na przykład: urazy spowodowane nadmiernym rozciągnięciem krocza w trakcie porodu drogą pochwową, nietrzymanie moczu, zespół VRS – ginekologia estetyczna. Dla wielu kobiet problemem są również olbrzymie, wystające wargi sromowe mniejsze bądź większe. Na szczęście łatwo można sobie z nim poradzić. Powszechnie stosowane rozwiązanie stanowi tak zwana labioplastyka, czyli najprościej mówiąc chirurgiczna zmiana kształtu i wielKości warg sromowych – labioplastyka. Sprowadza się ona do usunięcia nadmiaru tkanek.

Dobrze byłoby spostrzec, że przerost bądź za duża asymetria warg sromowych to wbrew pozorom nie tylko problem natury estetycznej.

Nowa strona, która posiada wiadomości na ten temat pozwoli Ci podwoić znajomość rzeczy. To istotne, więc idź tutaj dobry weterynarz wałbrzych i dowiedz się dużo szczegółów.

Może on bowiem prowadzić do podrażnień a także znacząco utrudniać wykonywanie codziennych czynności.