Krew jest odbiciem samopoczucia psychicznego istoty żywej

Obdarowywanie prezentami jest tak samo dobre, jak ich odbieranie. Jeżeli mamy ochotę pokazać swoim najbliższym, że ich kochamy i że się o nich troszczymy, możemy podarować im niecodzienny podarunek – badanie żywej kropli krwi Wrocław.

lekarz

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com
Płyn ustrojowy – krew jest niezwykle istotną dla stanu fizjologicznego, płynną tkanką ciała człowieka. Idąc przez życie, nie zwracamy uwagi, że krew krąży wciąż w naszym ciele. Krew, dostarcza tlen odebrany z płuc oraz doprowadza składniki odżywcze do wszystkich komórek, odebrane z przewodu trawiennego. Od jakości krwi zależy też codzienny poziom naszej energii, naszego samopoczucia i ogólny stan zdrowia. Bez płynu ustrojowego – krwi nie ma życia. Krew ma również rolę informacyjną.

Dla lekarza, drogocenną informacją badawczą jest skład płynu ustrojowego-krwi, wygląd komórek i właściwości krwi. Wzrasta zainteresowanie techniką oceniania krwi w aspekcie stanu odżywienia i równowagi metabolicznej w organizmie. W kraju, analiza żywej kropli krwi, jest novum. Badanie, polega na oglądaniu pod mikroskopem kropli krwi, pobranej z opuszki palca. Kolejno, pobrana kropla krwi poddawana jest diagnozowaniu pod mikroskopem, przy wykorzystaniu sporego powiększenia. Dzięki temu powiększeniu widoczne są we krwi wszystkie jej składniki. Oglądamy obraz erytrocytów, leukocytów, trombocytów, ich żywotność i ułożenie względem siebie.

Transmisja obrazu przekazywanego przez mikrokamerę z mikroskopu na ekran monitora, ułatwia jednoczesną obserwację obrazu krwi przez osobę która poddała się diagnozowaniu. Jest to niezwykła możliwość zaobserwowania tego, co jest w naszym organizmie i z czego na co dzień nie zdajemy sobie sprawy. Namacalność obrazu jest o wiele wyraźniejsza niż wiele słów czy suchy (nawilżacz blaupunkt ahs301) wydruk cyfr. Dostatecznie szybka reakcja, może sporo obniżyć ryzyko wystąpienia niebezpiecznych dla nas dolegliwości, jak również spowodować cofnięcie niewłaściwych jej oznak. W porę wykrycie symptomów nieprawidłowości, umożliwia doprowadzenie naszego organizmu do równowagi, poprzez zastosowanie zmian w dotychczasowym stylu życia oraz zastosowanie nowych nawyków żywieniowych.