Która myjnia dezynfekator jest najlepsza? Co jest najlepsze? Jakie cechy musi posiadać taki sprzęt?

Dzisiaj najbardziej nowatorski sprzęt to norma, z tego powodu warto inwestować w technologię, jaka zapewnia najlepszą jakość. Zwłaszcza dotyczy to branż, w jakich niezwykle istotne są najbardziej nowoczesne technologie. Tak jest na pewno w dziedzinie sanitariów. Trzeba faktycznie dobrego sprzętu, żeby nadążyć za normami i dzięki temu zapewnić najbardziej nowoczesną usługę. Która myjnia dezynfektor to oferuje? Sprawdźmy ten temat na przykładzie Meiko Topline 20, jaki służy do dezynfekcji naczyń sanitarnych – utensyliów.

To rzeczywiście rewelacyjny, świetnie wykonany produkt, na pewno przyszłościowy, ponieważ zapewniający zaawansowaną technologię mycia i dezynfekcji naczyń szpitalnych. Choć wygląd jest piękny, to nie jest to najważniejsze, gdyż to co najistotniejsze jest schowane w środku: rewolucyjne rozwiązania technologiczne. Jest tam nowy, bardzo efektywny system czyszczący, świetne rozwiązania techniczne wzbogacone oryginalnymi i innowacyjnymi komponentami. Cały zestaw w pakiecie z nowym zintegrowanym panelem kontrolnym, jaki czyni pracę łatwiejszą. Służy do opróżniania, mycia oraz dezynfekcji, takich naczyń szpitalnych, jak pokrywki pojemników, kaczki szpitalne, baseny szpitalne, pojemniki na stolec, nerki szpitalne i inne pojemniki na mocz. Jak działa taki sprzęt?

szpital

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Naczynia szpitalne, wiadomo, muszą być ustawione w odpowiedniej pozycji, a to oznacza, że ich miejsce jest na uchwycie znajdującym się na drzwiach komory myjącej. Kiedy zamkniemy drzwi zachodzi opróżnienie naczyń szpitalnych, zaś przez dotknięcie odpowiedniego przycisku inicjujemy proces mycia (zobacz informacje na znam.swidnica.pl). Drzwi komory są bezpiecznie zablokowane aż planowanego zakończenia cyklu mycia. Podczas każdego cyklu naczynia się w pierwszej kolejności płukane zimną wodą, a następnie są myte w ciepłej wodzie. Dysze są tak ustawione, iż mycie jest w najwyższym stopniu skuteczne. Na końcu, już po myciu, naczynia są odpowiednio i dokładnie dezynfekowane. Termiczna dezynfekcja to działanie wysokiej temperatury w odpowiednim czasie.

Myjnie dezynfekatory TopLine z dezynfekcją termiczną posiadają system chłodzenia, który jest włączany w ostatniej fazie każdego programu. Gwarantuje to tez na suszenie naczyń szpitalnych. Po zakończeniu określonego programu, drzwi się odblokowują, a naczynia są gotowe do użycia (-> kliknij). To urządzenie na pewno poprawi komfort pracy.