Co zrobić, aby cieszyć się ślicznym uśmiechem przez długie lata?

Stomatologia estetyczna, która popularna jest wśród gwiazd kina i celebrytów, jest w zakresie każdego.
Profesjonalista w dziedzinie estetycznej stomatologii stawia na to, żeby uśmiech był naturalny. Jego celem jest poprawienie wyglądu uzębienia.

Nie chodzi jedynie o uzupełnienie ubytków, wyrównanie zębów lub zmianę koloru zębów. Również dziąsła powinny posiadać właściwy odcień, a kolor bieli musi być dostosowany do rodzaju urody. Jeżeli mamy problemy z przebarwieniami lub chcemy pozbyć się szpary pomiędzy zębami, to w takiej sytuacji należałoby pomyśleć o licówkach. Licówki są to niezwykle cienkie, porcelanowe płatki, które są mocowane bezpośrednio na zębach. Uzupełniają one skrupulatnie braki oraz niwelują wszystkie niedoskonałości estetyczne. Wybrane we właściwy sposób licówki są zapewnieniem zdrowego i naturalnego wyglądu. Jest to jeden z najmniej inwazyjnych sposobów, aby poprawić estetykę uśmiechu. Jest to zabieg pewny, bez cierpienia, bez powikłań i bez potrzeby leczenia aparatem ortodontycznym.
góry

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
drogeria

Autor: Wella
Źródło: Wella
Korony możemy wybrać wówczas, jeżeli nasze zęby dentysta krakow są zniszczone, złamane lub trwale przebarwione. Jest to najtrwalsza technika odbudowy, która idealnie naśladuje naturalny ząb. Porcelana jest materiałem niezwykle odpornym oraz nie zmienia odcienia, a organizm ludzki bardzo dobrze ją toleruje. Na porcelanie nie gromadzą się zarazki i kamień nazębny. Aktualnie używane korony cyrkonowe, są to największe osiągnięcia estetycznej stomatologii, jeżeli chodzi o zakres odbudowy uzębienia. Dzięki tym koronom jest prawdopodobne uzyskanie optymalnej głębi i przezierności szkliwa. Do zastosowania w ciągu jednej wizyty, są estetyczne obudowy kompozytowe. Dla wytrzymałości takich obudów, kluczowy jest dobór najlepszej jakości materiałów.

Nakłada się je przy użyciu polichromatycznej techniki warstwowej. Kolor, kształt i powierzchnia zęba, mogą być w takiej sytuacji precyzyjnie dostosowane w niezwykle krótkim czasie. Efekty estetyczne są bardzo szybkie i skuteczne.