Jakim sposobem stracić na wadze w 2 tygodnie?

Zrzucenie zbędnych kilogramów nie jest łatwe. Jest sporo diet, które obiecują cudowne efekty, jednak większa część z nich jest wyniszczająca dla naszego ciała.
Odchudzanie się w prawidłowy sposób pomoże ci ustrzec się przytycia w późniejszym okresie, jednakże musisz być zdecydowana na odmianę zarówno swej diety jak również stylu życia.

Powinnaś z pewnością wykluczyć z diety poniektóre produkty a także zacząć się więcej ruszać. Pamiętaj natomiast, ażeby się nie głodzić a także nie starać wyszczupleć zbyt dużo w niewielkim okresie czasu, dlatego że wywoła to efekt jojo. Musisz również wiedzieć, że im więcej masz tuszy, tym szybciej schudniesz.

dieta

Autor: Kevin Jarrett
Źródło: http://www.flickr.com
Najlepszą metodą na odchudzanie jest dieta i systematyczne ćwiczenia. Rzecz jasna każda z nas pragnęłaby troszkę czarów przy odchudzaniu ale lepiej o niej zapomnieć. Pastylki na schudnięcie są w większości przypadków szkodliwe a także nie zapewniają gwarantowanych rezultatów. Jedzenie dużej ilości błonnika z pewnością pomoże ci w schudnięciu. Jedz pełnoziarniste pieczywo, surowe czy też trochę podgotowane warzywa, owoce, kluski z pełnego przemiału, fasolkę etc. Jeśli zaczniesz od zaraz konsumować duże ilości błonnika, cierpieć na wzdęcia i gazy, więc dobrze jest go wprowadzać do jadłospisu ostrożnie. Przy konsumowaniu błonnika także wskazane jest wypijanie ogromnej ilości wody. Przed każdym daniem wypijaj 1 do 2 szklanek płynu. Picie wody przed jedzeniem pomaga wyszczupleć albowiem woda napełnia żołądek i prędzej czujemy się syci.

Aby szybko schudnąć powinieneś zjadać mniej kalorii aniżeli aktualnie spalasz. Tysiąc gramów tłuszczu to 7000 kcal, więc, ażeby schudnąć kilogram w 2 tygodnie, powinieneś zjadać dziennie o pięćset kalorii kcal mniej aniżeli spalasz.