Myjnia-dezynfektor jest sprzętem celowo dostosowanym do ochrony potrzeb każdej przychodni

Myjnia-dezynfektor jest przyrządem umyślnie przystosowanym do asekuracji wymogów każdej lecznicy i kliniki w stopniu bezpiecznego i szybkiego przygotowania przyborów do sterylizacji. Pozwala dezynfekcję produktów leczniczych, jakie są lub mają możliwość być zakażone odpornymi na ciepło wirusami. Mycie i dezynfekcja są istotnymi elementami przygotowania instrumentarium wielorazowego użytkowania do sterylizacji i powtórnego użycia.

przychodnia

Autor: Interested Bystandr
Źródło: http://www.flickr.com
Efektywne oczyszczanie oddziałuje na jego stosowne funkcjonowanie i walor użytkowy. Myjnia-dezynfektor gwarantuje wykonywanie porządnego, pewnego i stałego procesu. Używanie myjni w procesie przygotowania narzędzi do sterylizacji dostarcza wiele korzyści wśród których są trudna do przecenienia oszczędność czasu pracy personelu, przeciągnięcie trwałości przyrządów, bezpośrednie powiększenie bezpieczeństwa pracowników i pacjentów (poznaj informacje).

Komora urządzenia myjnia dezynfektor skonstruowana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Każde fragmenty konstrukcyjne odznaczają się idealną jakością i precyzją montażu. W komorze myjni dezynfektora znajdują się wszechstronne, druciane, kosze bazowe.

Nie zwlekaj – jeżeli pragniesz przestudiować dalsze wpisy (https://asmtechnology.eu/asm-300pl/) na ów bardzo interesujący temat, to kliknij w link poniżej i przejdź do następnego tekstu.

W wyposażeniu opcjonalnym znajdują się liczne koszyki, także stojaki dodatkowo podwyższające walory użytkowe myjni. Dopuszczalne jest także podłączenie podzespołu zapewniającego efektywne mycie zakończeń dentystycznych. W przegródce urządzenia zwanego myjnia dezynfektor znajdują się aż trzy ramiona myjące, które zapewniają efektywny przebieg procesu na wszystkich stopniach. Zarówno samo mycie jak również płukanie odbywa się ze starczającą efektywnością nawet przy

lekarz

Autor: CEHURD CEHURD
Źródło: http://www.flickr.com

całkowitym załadunku (tu oferta).

Drzwi urządzone są w szybę umożliwiającą na optyczną kontrolę występujących w myjni przebiegów. Zamykane są one manualnie. Po naciśnięciu przycisku początek drzwi są samoczynnie blokowane. Myjnia dezynfektor zaopatrzony jest w połączenie szeregowe do którego wolno podłączyć drukarkę. Dzięki temu klient może archiwizować toki przeprowadzanych etapów mycia i dezynfekcji w formie wydruków. Jest to niezbędne podczas kontroli.