Postępowe środki medycyny estetycznej sposobem poprawy wyglądu

Mnóstwo pań cierpi z powodu zniekształcenia miejsc intymnych. Dolegliwość ta jest bardzo odczuwalna po urodzeniu dziecka. Wskutek zmian hormonalnych, jakie wtedy mają miejsce w organizmie kobiety, problemami są również obwisłe piersi i cellulit. Ratunkiem będzie medycyna estetyczna.

usuwanie cellulitu

Autor: Kendra Goering
Źródło: http://www.flickr.com

Zażegnaniem tej okropnej sytuacji, jaką jest zdeformowanie krocza, będzie waginoplastyka Warszawa. Proces korekcyjny opisany jest w poszczególnych klinikach. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj od 30 do 90 minut. Przeznaczony jest on dla kobiet pragnących poprawić swoje życie płciowe oraz dla tych, marzących, aby poprawić wygląd swojego krocza. Waginoplastyka Warszawa aby przygotować się do operacji należy być na czczo tuż przed nim. Stosowne są również specjalistyczne badania organizmu mające na celu wykazanie jakichkolwiek przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu. Okres abstynencji seksualnej po zabiegu trwa zazwyczaj mniej więcej 6 tygodni. Jeśli chodzi o chirurgię plastyczną, to dobrą sławą cieszą się też najskuteczniejsze zabiegi na cellulit. Do tych natomiast klasyfikuje się takie procesy jak np. drenaż limfatyczny – polegający na specjalistycznym masażu przyspieszającym usuwanie z ciała toksyn oraz poprawianiu przepływu limfy. Zabieg ten można wykonać za pomocą specjalnych narzędzi lub manualnie. Równie wielką popularność zyskała ostatnio endermologia.

Zaintrygował Cię ten artykuł? Jeżeli tak, to szybko sprawdź tutaj podobne materiały – one także są godne uwagi.

Polega ona podobnej zasadzie co drenaż limfatyczny, jednak do jego przeprowadzenia wymagany jest specjalistyczny kostium. Po jego włożeniu odbywa się masaż urządzeniem, wykorzystującym podciśnienie. Pomaga to również w detoksykacji i ujędrnia ciało . Najskuteczniejsze zabiegi na cellulit wymagają regularnego powtarzania, w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów
.

usuwanie tkanki tłuszczowej

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Widzimy, że coraz więcej kobiet i mężczyzn interesuje się też metodami odmłodzenia swojego wyglądu. Jednym z nich jest lipofilling Warszawa. Zabieg ten polega na odessaniu tkanki tłuszczowej z jednego lub kilku miejsc. Przeważnie są to uda, brzuch, pośladki. Pobrany tłuszcz wstrzykuje się w miejsce, które pacjent chce wypełnić. Zazwyczaj lipofilingowi podlegają zmarszczki na twarzy. Wstrzykiwany tłuszcz ujędrnia skórę odmładzając ją. Lipofilling Warszawa jest także doskonałym sposobem na naturalne powiększenie piersi. Efekty są długotrwałe.