Uśmiech wydaje się być najładniejszą wizytówką każdego człowieka – przełamuje zakłopotanie i daje możliwość poznawać nowych przyjaciół

Mówi się, że uśmiechnięty człowiek natychmiast jest atrakcyjniejszy. Tym bardziej jeżeli jest to szeroki uśmiech od ucha do ucha.
W kilku branżach istotna wydaje się być prezencja oraz ładny uśmiech.

wykład

Autor: DFID – UK Department for International Development
Źródło: http://www.flickr.com

kobiece usta

Autor: Nicolas Fuentes
Źródło: http://www.flickr.com
Sprzedawczyni w sklepie lub prezenterka telewizyjna nie byłyby w stanie wykonywać swego zawodu, jeśliby brakowało im zębów. Niestety braki w uśmiechu nierzadko dyskwalifikują tych, którzy starają się o wybrane stanowiska pracy. To brutalne, ale wszyscy są wzrokowcami i z reguły oceniają innych w przeciągu zaledwie pierwszych kilku minut. Szczery uśmiech zawsze pomaga zjednywać sobie ludzi. Jeżeli mocna yerba jednak w przeszłości przytrafiło się coś, co było powodem utraty zębów, to nie wydaje się to być koniec świata. Nie oznacza to, że mamy nie wychodzić z mieszkania czy stale mieć nieuśmiechniętą minę. Należy po prostu iść do gabinetu stomatologi estetycznej i spytać o implanty. Nie musimy się stresować. Jest XXI stulecie i dentyści wykonują podobne zabiegi dosyć często. Implanty to najnormalniejsze w świecie zęby, które wprowadza się do dziąsła na zawsze. Jedyna różnica polega na tym, że na miejscu korzenia posiadają śrubę. Cały zabieg nie trwa więcej niż kilkadziesiąt minut i jest robiony pod znieczuleniem. Implanty świetnie uzupełnią jakieś pojedyncze braki w uzębieniu.

Od tego momentu nie będziemy już musieli skrywać swojego uśmiechu i zasłaniać się dłonią, gdy będziemy się uśmiechać. Od dzisiaj będziemy w stanie w pełnej krasie pokazywać światu swój piękny uśmiech i znowu być szczęśliwi.