Badanie kropelki krwi pozwala przyjrzeć się jakie tajemnice kryje w sobie nasza krew.

Stan zdrowia dzisiejszego człowieka regularnie spada. W teraźniejszych czasach wciąż doskwierają ludziom na co dzień różne, z pozoru ze sobą niepołączone, dolegliwości. Zakwaszenie organizmu, wynikające ze stosowania w niewłaściwy i nieadekwatny do swojej przemiany materii, sposób spożywania posiłków.

Lekarz neurolog

Autor: Lwp Kommunikáció
Źródło: http://www.flickr.com
Niewłaściwe cykle dysymilacyjne, zła przemiana materii, obecność mikroorganizmów pojawiających się w ciele człowieka zwracają uwagę na duży wskaźnik wielu toksyn. Mała odporność ciała człowieka, powiększona zapadalność na choroby uwidacznia się w sytuacji zbyt kwaśnego środowiska w organizmie. Gromadzące się w krwi złogi cholesterolowe, decydują o miażdżycy lub pozostałych zaburzeniach układu krwionośnego, w wyniku, których umiera dzisiaj największa liczba osób na na wszystkich kontynentach świata.

Szukając przyczyn dolegliwości udajemy się do lekarza i robimy cały przekrój testów (). Rezultaty badań okazują się dobre, jednak niedomagania pozostają. Mikroskopowe badanie kropli krwi to niespotykana możliwość zobaczenia tego, co znajduje się we wnętrzu organizmu i z czego na ogół nie zdajemy sobie sprawy . Płyn ustrojowy – krew, dostarcza O2 i substancje odżywcze i zabiera trucizny ze wszystkich tkanek ciała człowieka. Obserwacja kropli krwi, jest niecodzienną okazją, aby sprawdzić w jakim stanie jest organizm oraz jaki jest sposób funkcjonowania osoby sprawdzanej. Analizując jakość świeżej krwi, możemy nadzorować poziom zdrowia pacjenta.

Bazując się na przekroju krwi widocznym w urządzeniu powiększającym, u badanych pacjentów można zaobserwować w bardzo precyzyjny sposób, obecność pleśni, patogenów, pasożytów, bakterii chorobotwórczych, złogi: zagrażające zdrowiu, cholesterolowe, metali ciężkich, półmartwych krwinek, cząstek nerwowych, niestrawionych białek, cukrów itp. Wczesne rozpoznawanie czynników chorobowych wyklucza niebezpieczeństwo zapadania na różnego rodzaju przypadłości – depresję, ciągłe apatie oraz inne niezidentyfikowane choroby cywilizacyjne.

Zaciekawił Cię ten opis? Jeżeli tak, to wejdź do następnego zagadnienia i czytaj dalej yerba zestaw o tym, co najbardziej Cię interesuje.

Dzięki profilaktycznym kontrolom kropli krwi jest wiara w błyskawiczne rozpoznanie infekcji wirusowych, infekcji bakteryjnych, infekcji grzybiczych.