Jakie odróżniamy rodzaje zmarszczek oraz w jaki sposób można by je zlikwidować?

gabinety kosmetyczne oferują dzisiaj niezwykle wiele zabiegów na zmarszczki. Niezwykle często nie wiemy, które z nich wybrać, ponieważ nie mamy pojęcia jakie są najlepsze zabiegi na wszelkie rodzaje zmarszczek.

Buty Adidas

Autor: Adidas
Źródło: hurtowniasportowa.net
Poziome zmarszczki czoła wiążą są z mimiką. Na te zmarszczki są podatne osoby, które mają wyćwiczony prawidłowo mięsień czołowy. Żeby zlikwidować te zmarszczki w gabinecie kosmetycznym aplikuje się botoks, który osłabia tkanki mięśniowe. Po zabiegu cera w ciągu kilkunastu dni jest wygładzona. Lwia zmarszczka niezwykle często pojedyncza, lecz u co poniektórych pojawiają się dwie albo trzy. Pojawiają się te zmarszczki pomiędzy brwiami. W takiej sytuacji twarz wygląda na groźną, zmęczoną oraz zatroskaną. Usuwa się tę zmarszczkę za pomocą botoksu oraz kwasu hialuronowego, a to pomaga cerze odzyskać pogodny oraz promienny wyraz. Kurze łapki zazwyczaj występują na skroniach oraz koło oczu. Są to pierwsze symptomy wiotczenia. Zmniejszenie takich zmarszczek i wygładzenie skroni sprawia zabieg, który polega na zaaplikowaniu botoksu.
garść pieniędzy na dłoni

Autor: Public Stock
Źródło: http://www.flickr.com
Fałdki nosowo-wargowe, które przebiegają od skrzydełek nosa do kącików ust, zazwyczaj zjawiają się już u młodych ludzi. To naturalne zagłębienie twarzy, ale gdy te zmarszczki się pogłębiają, dają wrażenie opadających policzków. Zmarszczki te wypełnia się się substancjami kwasu hialuronowego, a to przywrócić ma równowagę w rysach twarzy. Zmarszczki palacza są to pionowe bruzdy na górnej wardze. Pojawiają się one po 45 roku życia. W salonie kosmetycznym wypełniane są te zmarszczki kwasem hialuronowym oraz lekko powiększa się usta oraz wypełnia kąciki. Tego typu zabieg wykonać można by w znieczuleniu ust dentystycznego typu. Taki zabieg zajmuje około 50 minut. Fałdy marionetki przeważnie biegną od kącików ust pionowo w dół i ograniczają bródkę.Wypełniane są one gęstym kwasem hialuronowym.

O tym zabiegu decyduje doktor, który szacuje przemiany na cerze oraz zaproponuje on indywidualnie dobrany sposób, aby poprawić prezencję. Opadające kąciki ust powodują, że twarz (polecamy usuwanie zębów kraków) wygląda na smutną i zmęczoną.