Z jakiego powodu powinno się spożywać pestki moreli oraz spiruline? Sprawdź tu

Pestki moreli mają wiele cennych i wartościowych składników oraz minerałów, jakie mają niesłychanie korzystny wpływ na nasze zdrowie. Mają masa witamin, są również bogate w magnez oraz amigdalinę. Mało tego mają sporo witamin, między innymi mają witaminę B15, oznacza to kwas pangamowy. Dzisiaj pestki moreli gorzkie znajdziemy w wielu sklepach, które proponują naturalne suplementy diety, należałoby zapoznać się chociażby z propozycją sklepów internetowych.

Powinno się jednak pomnieć, że nie powinno się spożywać więcej aniżeli dwie pestki

suplementy diety

Autor: U.S. Department of Agriculture
Źródło: http://www.flickr.com

na dzień, do tego nie mogą być one surowe. Wcześniej trzeba je dobrze przygotować, najlepiej stosować je do gotowania albo również do pieczenia. Pestek moreli nie wolno także podawać dzieciom.

Spirulina to alga, która jest istotnie niezwykłą rośliną, albowiem zawiera wysokie stężenie ogromnie rzadkiego kwasu gamma-linolenowego. Kwas – (sprawdź kwas hialuronowy wrocław) ten jest odpowiedzialny za wiele rzeczy, między innymi doskonale obniża ciśnienie krwi, dodatkowo działa też przeciwzapalnie i wspomaga działanie układu immunologicznego. Spirulina perfekcyjnie łagodzi też objawy napięcia przedmiesiączkowego, ma także świetny wpływ na wzmocnienie włosów, skóry oraz paznokci. Zawiera niemało aminokwasów, a także białko, magnez albo potas, jest ogromnie łatwo przyswajalna przez organizm. Przyczynia się także do słusznego działania tarczycy, ma funkcjonowanie antyalergiczne oraz przeciwzapalne. To ledwie kilka fenomenalnych właściwości, jednak jest ich jeszcze niezwykle dużo.

Spirulinę, podobnie jak na przykład pestki moreli, bez kłopotu odszukamy dziś w sklepach z przyrodniczymi suplementami diety. Bezsprzecznie pożądane byłoby zaopatrzyć się w ten znakomity artykuł, w szczególności iż koszt kupna spiruliny wcale nie jest wysoki. Spirulinę możemy również bez kłopotu kupić w aptekach, zarówno stacjonarnych jak też online.