Niejedna pani pragnie być szczupła oraz posiadać smukłą sylwetkę – szczególnie, że zbliża się lato

Lato to czas zwiewnych sukienek oraz krótkich spodenek. To także czas wyjazdu na wczasy, zatem włożymy strój kąpielowy, jeżeli wybieramy se gdzieś nad morze.

rodzice

Autor: Jerry Lai
Źródło: http://www.flickr.com

Jednak, by komfortowo czuć się w takich ubraniach latem potrzebujemy nie tylko szczupłej sylwetki, ale delikatnej skóry na pośladkach.
Cel jest nie tylko taki, by stracić na wadze, ale by pozbyć się okropnej pomarańczowej skórki, zwanej cellulitem. W sprzedaży możemy wyszukać i bez problemu kupić rewelacyjny Asystor Slim Cellu. To skuteczny preparat, który zrozumiał kłopoty wielu przedstawicielek płci pięknej. Pomaga jednocześnie w utracie wagi i w zlikwidowaniu cellulitu. Nazwa także daje nam wskazówkę co do jego działania. W pudełku znajdziemy dwa kolory tabletek. Żółtą powinnyśmy zażywać podczas śniadania, a niebieską po kolacji (mniej więcej o 18.00). Dlaczego wprowadzono ten rozłam? Wynika on z dobranej taktyki i innego działania obu tabletek. Działają inaczej, ale wzajemnie się uzupełniają i tylko tak przynoszą zamierzony rezultat. Żółta tabletka daje nam możliwość spalać tłuszcz (przeszczep tłuszczu warszawa) i wspomaga przemianę cukrów złożonych, a niebieska tabletka wzmacnia przemianę materii oraz obniża uczucie głodu. Zatem nie będziemy już wewnętrznie walczyć z chęcią podkradania słodkości lub buszowania w lodówce po 22.00. Obydwie tabletki Asystor Slim Cellu wspomagają walkę z cellulitem – zatem tu bitwa toczy się przez całą dobę.

Ten rewelacyjny preparat pomoże nam bez wstydu wdziać w wakacje krótką sukienkę i chwalić się swoją przemianą – delikatną skórą ud oraz szczupłą sylwetką.