W miejsce popularnych pieluch jednorazowych, warto kupić otulacze i pieluchy wielorazowe

Pieluszki wielorazowe są coraz więcej popularne zarówno w Polsce jak i na świecie. Przede wszystkim temu, że są zdrowe dla dziecka oraz ekologiczne dla świata. Pieluszki wielorazowe są coraz bardziej znane również w Polsce jak i na świecie. Przede wszystkim temu, że są zdrowe dla maleństwa oraz ekologiczne. Są uszyte z materiałów oddychających, czyli nie przegrzewają pupy dziecka.

otulacz

Autor: CatEyedKP
Źródło: http://www.flickr.com

A co najważniejsze, są bardzo prościutkie w stosowaniu. Nie trzeba ich ani wygotowywać, ani prasować! Dla noworodka dobrze sprawdzają się otulacze wykonane z wodoodpornego materiału PUL oraz tetra. Owo dziecko i tak często się przebiera, dlatego to najpraktyczniejszy i także niedrogi zestaw. Otulacze trzeba zmieniać co 5 przebranie. Dobrze posiadać także do niego ze 2-3 pieluchy formowane, które zastosujemy w czasie spaceru czy podczas drzemki.

Schowania brudnych pieluszek najlepiej używać zamykanego wiadra o pojemności około 23 litrów. Zużytych pieluch nie wolno namaczać. Przed włożeniem do wiadra trzeba należy tylko wyrzucić z nich większe zabrudzenia. Pieluchy wielorazowe- – także na naszym rynku bywają coraz bardziej znane i akceptowane. Ale, pielucha z materiału XXI wieku to jest nie tylko tetra, ale produkt wszechstronny, wygodny i przyjazny również dla maleństwa, jak i dla opiekunów. Wilgotne pieluchy wielorazowe lznajdujące się w koszu można skropić paroma kroplami antybakteryjnego olejku lawendowego lub z drzewa herbacianego. Olejek lepiej dać na ostatnią wkładaną tego dnia pieluszkę.

Pragniemy Cię zachęcić do identycznie interesujących wątków, które przygotowaliśmy dla Ciebie z radością. Zatem kliknij stronę Sesje ślubne z autami i oglądaj to, na co masz ochotę.

Zabrudzone pieluszki wielorazowe mogą być przechowywane do 3 dni.

Ponadto dochodzą też pieluszki z kieszonką, albo tetrowe. Są one z dwóch warstw. Ta od strony pupci maleństwa uszyta jest z mikropolaru, który odprowadza wilgotność do wnętrza pieluchy a skóra dziecka pozostaje sucha. Warstwa zewnętrzna uszyta jest z PUL czyli oddychającego poliester, który chroni ubranie przed zamoczeniem. Obydwie warstwy stanowią kieszonkę, w której umieszczamy wkładkę chłonącą: z mikrowłókna, bawełny, bambusa, konopi lub zwykłą pieluszkę z tetry. Głównie pieluszka sprzedawana jest w komplecie z wkładką.