Zabiegi dermatologiczne odmładzające

Wellderm to niezwykłe Centrum mające w swojej ofercie bardzo szeroki zakres zabiegów z dziedzin: medycyna estetyczna, dermatologia estetyczna i dermatochirurgia. Prócz tych zabiegów w ofercie Wellderm znajduje się obszerna oferta zabiegów pielęgnacyjnych i upiększających. Mezoterapia bezigłowa pozwala szybko i bezinwazyjnie przekazać skórze niezbędnych substancji odżywczych. Wykorzystuje się w tym celu zjawisko elektroporacji, czyli zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych. Na skutek tego substancje odżywcze aktywne mogą być swobodnie i w krótkim czasie dostarczone w głąb skóry.

dermatologia, zabiegi estetyczne

Depilacja laserowaDepilacja laserowa to obecnie najskuteczniejsza metoda stałego likwidowania owłosienia. Z wykorzystaniem innowacyjnej technologii IPL zabiegjest błyskawiczny i pod każdym względem bezbolesny – zabieg jest bardzo skuteczny.

OdmładzanieStarzenie pojawia się, gdy pod wpływem czynników wewnętrznych i zewnętrznych dochodzi do zmian w strukturze skóry. Powoli znikają włókna elastyny i kolagenu, natomiast w tkankach zmniejsza się zawartość składników nawilżających. W skutek tego skóra traci sprężystość i jędrność, pojawiają się kolejne zmarszczki. Procesu starzenia nie da się całkowicie wstrzymać, niemniej jednak za sprawą odpowiednich zabiegów medycyny estetycznej można w dużym stopniu spowolnić i zmniejszyć jego przebieg.

kwas hialuronowyKwas ten razem z włóknami kolagenu i elastyny – decyduje między innymi o elastyczności skóry. Dzięki swoim właściwościom kwas pozwala utrzymać adekwatny stopień nawilżenia tkanek. Kwas hialuronowy pełni ponadto funkcję nośnika, umożliwiając transport substancji. Wraz z wiekiem jego zawartość maleje, co w rezultacie prowadzi do pojawienia się zmarszczki. Proces ten można jednak skutecznie zahamować i odwrócić stosując kwas hialuronowy.

Makijaż trwałyPozwala podkreślić naturalne piękno twarzy. Podkreśla walory urody i zakrywa mankamenty. Dzięki makijażowi nawet zaraz po przebudzeniu buzia jest wyrazista a uroda subtelnie podkreślona. Zupełnie zastępuje powszedni makijaż. Idealny makijaż permanentny (sprawdź ofertę na: pigment do makijażu permanentnego) dostosowuje się barwą i wyrazem do urody w ten sposób, by stanowił jej idealne uzupełnienie.

To tylko niektóre zabiegi jakie znajdują się w Wellderm, zainteresowanych zapraszamy na do odwiedzin strony wellderm.pl.