odsysanie tłuszczu brzucha w Katowicach

Barwne pisma i środki masowego przekazu stwarzają wyobrażenie drobnej pięknej figury. Na potrzeby społeczeństwa odpowiadają salony urody i gabinety chirurgiczne oferujące między innymi pozbywanie się tłuszczu z brzucha, bądź ud. Liposukcja brzucha Katowice realizowana jest w celu odsysania zbędnego tłuszczu.

Natomiast nie zawsze to starczy. Przy sporej otyłości nieraz konieczne jest jeszcze inne leczenie. Bez wątpienia odsysanie może być również stosowane w przypadku innych części ciała.

ładna sylwetka

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Liposukcja to poważna operacja, jednak dla wielu osób jest to zabieg godny ryzyka i każdej sumy pieniędzy. Wabi obraz jędrnych pośladków, płaskiego brzucha i ładnych ramion bez głodówki i bez wyciskania z siebie siódmych potów na siłowni. Należy jednak pamiętać, że samo odessanie tłuszczu nie rozwiąże w pełni problemu. Odpowiednia dieta i ćwiczenia powinny towarzyszyć każdemu, kto chce zachować smukłą sylwetkę .
Osoba, która planuje poddać się zabiegowi odsysania tłuszczu, powinna się cieszyć doskonałym zdrowiem (więcej w tym temacie przeczytasz tutaj: ). Operacji nie czyni się przy cukrzycy i chorobach długotrwałych, zakłóceniach krzepnięcia krwi, schorzeniach skóry i nerek, u chorych psychicznie, a także u nałogowych palaczy. Nie wystarczy zapewnienie o idealnym zdrowiu, powinny to poświadczyć badania (zobacz też: badania prenatalne warszawa) i konsultacje.
Liposukcja brzucha Katowice nie należy do bardzo trudnych procedur, niemniej jednak należy mieć na względzie, iż działanie po operacji może być kluczem do osiągnięcia lepszych rezultatów. Czucie bólu i jego skali jest kwestią subiektywną każdego człowieka. Po zabiegu liposukcji większość pacjentów czuje brak elastyczności, ból, oraz pieczenie.

Powyżej przedstawione dokuczliwości mogą być monitorowane dobranym dozowaniem medykamentów znieczulających. Niekiedy medycy zalecają również antybiotyki, by w ten sposób zapobiec ewentualnym zakażeniom.
Liposukcji nie aplikuje się do znacznego zmniejszenia masy ciała pacjenta, jest to procedura redukująca złogi tłuszczu i cellulit, również pomagająca korygować kształty ciała. Liposukcji nie powinno się traktować jako formy leczenia tuszy. Do zalet takiego zabiegu należy zaliczyć przede wszystkim wyższą atrakcyjność fizyczną i dobre samopoczucie.