Najnowsze narzędzia w kategorii powszechnych czynności

Dawniej, w zamierzchłych czasach realnego komunizmu czyszczenie zębów to nie była żadna filozofia. Nikt nie zawracał sobie głowy modelami szczoteczek, gdyż wyboru nie było! Czyszczenie zębów było po prostu czyszczeniem zębów, nie było potrzeby do tego dorabiać ideologii, aby spieniężyć produkt, gdyż rynek nie dawał za wiele możliwości. Obecnie jest całkowicie inaczej, mamy kapitalizm i ogromną konkurencję i zabieganie każdego klienta. Konsument nie jest do końca pewny, w którą pójść stronę, jakiego wyboru dokonać, w zakresie właściwej szczoteczki do zębów, problem jest równie poważny.

elektryczne szczoteczki do mycia zębów

Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku mamy wiele różnych produktów w tego typu zagadnieniu, większość z nich nie jest uwagi, ponieważ w zupełności niczym nie różni się od podobnych produktów konkurencji. Tylko nazwa i logo się oczywiście odróżniają, a działanie takie same. Na szczęście istnieją produkty, jakie zaprzeczają takiej teorii, rzeczy oryginalne, pośród których na uwagę zasługuje najnowszy produkt firmy Philips – szczoteczka soniczna philips sonicare.

Jest to elektryczna szczoteczka, która zapewnia jeszcze bardziej pokaźną jakość wybielania i niesamowicie elegancki kształt. Jest 7-krotnie bardziej działająca niż zwykła szczoteczka, bez problemu usuwa do sto procent więcej płytki nazębnej z obszarów, do których trudno się dostać. Ten niesamowity rodzaj gwarantuje najbardziej efektywne czyszczenie między zębami, wzdłuż linii dziąseł, co wpływa na błyskawiczną poprawę dziąseł już w dwa tygodnie.

Kolejną zaletą Philips Sonicare jest ponad 2-krotnie lepszy wynik wybielania zębów (niż szczoteczka zwykła), a efekty są widoczne już po tygodniu! Jednocześnie, tego typu szczoteczka jest w stanie aż do stu procent przebarwień, to również wpływa na bielsze zęby i to już po pierwszym tygodniu używania tej nowoczesnej szczoteczki.

Szczoteczka ta posiada nowoczesną główkę Diamond Clean, która wspaniale wybiela. Dlaczego? To dzięki jej zaletom, włosie w kształcie rombu, średnia miękkość, doskonale usuwa płytkę nazębna. Philips sonicare to też pomocne i bardzo inteligentne rozwiązanie. Jednym z takich rozwiązań jest szklanka do ładowania. Co to oznacza? Jeśli pragniesz naładować szczoteczkę powinieneś ją po prostu włożyć do szklanki. Jednocześnie, szklanka (szklanka z zaparzaczem) jest idealna także do płukania zębów. W zestawie otrzymasz także etui podróżne do ładowania. Podłączysz je do komputera dzięki złączu USB (lub do gniazdka elektrycznego). To oznacza, iż szczoteczkę Philips Sonicare możesz brać wszędzie.