Czas zabrać się do pracy nad sylwetką!

Mimo że parę tygodni temu przeszły Święta Bożego Narodzenia i na dworze mroźno, warto już pomyśleć nad letnią formą. Do lata jeszcze pół roku, a więc akurat tyle, żeby chodzić na aerobic bądź siłownię i zmodyfikować dietę. Kilka tygodni przed latem sale są zatłoczone tzw. „sezonowcami”, którzy starają się odmienić swój wygląd w niewielkim czasie.To duży błąd, bo formowanie sylwetki wymaga wielu miesięcy ciężkiej pracy oraz mnóstwa wyrzeczeń.

siłownia

Autor: iStock.com
Źródło: iStock.com

Aby zaprojektować sobie właściwy reżim ćwiczeniowy oraz menu, należy poszukać wskazówek w cyberprzestrzeni. Powinno się zawsze wiedzieć, że każdy jest wyjątkowy i nie wolno brać systemów treningowych i jadłospisów słynnych pakerów bez modyfikacji.

Nie czytaj słabych gazetach kolorowych, gdzie w każdym numerze proponuje się rzekomo wspaniałe treningi i diety na czystą masę mięśniową w parę tygodni. Takie transformacje są abstrakcyjne, nawet przy łykaniu dobrych suplementów. Niektóre artykuły są warte kupna, poniżej prezentujemy parę typów.

Thermo fat burner

Tego rodzaju suplement jest wart zakupu. Klasyczny suplement diety na odchudzanie najczęściej posiada kilka substancji, które ułatwiają niszczenie tkanki tłuszczowej – na przykład kofeinę.

Koniecznie zobacz artykuł w serwisie (https://www.odlot-dolinabaryczy.pl/) prezentującym zbliżone wiadomości. Są tak samo emocjonujące, gdyż dotyczą tego samego tematu.

Z wielu badań dowiedziano się, że takie artykuły posiadają mocne działanie aktywujące, to znaczy mocno wspierają psychikę zawodnika, a ich efektywność jest raczej nieduża.

Budowanie masy na siłowni

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli masz problemy z układem krążenia, lepiej nie kupuj takich rzeczy, gdyż znaczna zawartość stymulantów może spowodować dyskomfort.

Baton białkowy

Głównymi wrogami osoby, która planuje zbudować ładną sylwetkę, są naturalnie słodkości. Mało kto orientuje się, że cukier jest dużo groźniejszy dla zdrowia i sylwetki niż szkalowany tłuszcz. Jeśli złapie cię ogromna ochota na zjedzenie czegoś pysznego najlepiej jest zakupić sobie karton dobrych batonów białkowych.

Tego gatunku artykuły są zazwyczaj robione z białka serwetkowego oraz słodzików i aromatów. W Polsce można kupić duży wachlarz smaków i rodzajów batonów białkowych, każdy odszuka sobie swój ulubiony słodki smak.