Kilka przykładowych sposobów na modelowanie swojej sylwetki czyli co kobiety potrafią znieść żeby ładnie wyglądać.

Z paniami jest taka sytuacja, że pewne miejsca będą chciały pomniejszyć, a za to inne znacznie zwiększyć. Do tych ostatnich zalicza się na przykład biust, a sposobów na to, aby zyskał on odpowiednią wielkość i kształt będzie co najmniej kilka. Jeszcze niedawno najbardziej popularne były silikonowe wkładki, jednak ostatnio zaczyna się od nich odchodzić na rzecz lepszych technik.

kobieta, lekarz

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
Obecnie coraz częściej jest robiony przeszczep tłuszczu do biustu (rekomendowana strona). Technika ta cechuje się dużą skutecznością, ładnie kształtuje biust, a co najważniejsze nie trzeba nic obcego w sobie nosić. W kilku słowach zabieg ten będzie polegał na pobraniu tłuszczu z innych części ciała i wszczepieniu go do biustu, przebiega on najczęściej dwuetapowo. W znieczuleniu ogólnym pobierana jest odpowiednia ilość tłuszczu z ud czy bioder, uzyskane w ten sposób tkanki są poddawane oczyszczaniu a następnie wstrzykuje je w odpowiedniej ilości do mięśnia piersiowego. Dzięki wykorzystaniu własnych tkanek przeszczep tłuszczu do biustu cena (więcej…) jest zabiegiem niezwykle bezpiecznym i rzadko daje jakieś groźniejsze skutki uboczne.
Pierwszym etapem opisywanego wcześniej przeszczepu tłuszczu do piersi jest liposukcja, ten właśnie zabieg jest niezwykle popularny także w celu zredukowania tkanki tłuszczowej w organizmie. Przeważnie wykonuje się go na brzuchu i udach, czyli tam gdzie będzie występować największa ilość z nadmiarem tłuszczowych komórek, ale wiele pań decyduje się również na wykonanie go na innych częściach ciała.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Przykładowo liposukcja twarzy (znacznie więcej znajdziesz na www) na stałe weszła od niedawna do standardowych zabiegów wykonywanych w kosmetycznych gabinetach. Twarzy nie da się poprawić przy pomocy ćwiczeń albo diety, z tego też powodu jedynym sposobem na pozbycie się nadmiarowego tłuszczu jest właśnie liposukcja. Sam zabieg przeprowadza się w miejscowym znieczuleniu w specjalnie wyposażonych gabinetach. Chirurg J. Janicki – (bóle kręgosłupa poznań) wykonuje nieduże nacięcia w odpowiednich miejscach, przez jakie później są usuwane komórki tłuszczu, a na koniec zakłada się kilka szwów, które należy przez następne parę dni nosić.