Przeobrażenie osobowości kreacji poprzez biżuterię

Wybór biżuterii jest zależny od stylu, jaki preferujemy. Dodając biżuterię można zmienić charakter każdej kreacji, dlatego w domu zawsze powinno się posiadać jej większy asortyment.

Złota bransoletka okaże się dekoracją wszelkiej kreacji. Istnieje także trend noszenia bransolety przy zegarku w taki sposób, ażeby stanowiła z nim świetną mieszankę. W dzisiejszej modzie akceptowalne jest zakładanie na każdej ręce innej bransolety.
naszyjnik z onyksu

Autor: Metropolico.org
Źródło: http://www.flickr.com
Onyks od zawsze był przedmiotem pożądania i kultu. Moc w nim zawarta służy do ulepszania samego siebie. Ten wartościowy kruszec definiowany kamieniem szlachetnym zdobi biżuterię od tysięcy lat. Wykorzystywany jest zarówno w damskiej wyszukanej biżuterii, jak i męskich sygnetach, lub wisiorach. Naszyjnik z onyksu bardzo dobrze przydaje się dla pań ponad wszystko doceniających niepowtarzalność i magię tajemniczych klejnotów (rzetelne informacje są na diafani.pl). Onyks zapewnia energię, jakiej nie ma żaden inny kamień (zobacz skaling cena kraków) szlachetny. Jego ciemny kolor dodaje biżuterii uniwersalności i dowolności w łączeniu garderoby. Ochrania przed negatywą energią, psychicznymi agresjami i nienależytymi działaniami. Nadaje się dla ludzi osłabionych, ze tendencją do irytacji, umożliwia oswobodzić się od niepozytywnych uczuć takich jak cierpienie, rozgoryczenie, czy strapienie. Także korzystny przy pozbywaniu się wrażenia osamotnienia i odosobnienia. Ciągnie sukces i korzystny los.
Kamień ów gwarantuje równowagę ciału i intelektowi.

Upraszcza zmianę przyzwyczajeń, eliminuje negatywne myślenie, a także wyostrza zmysły. Uważany jest za kamień przynoszący wewnętrzną inspirację i jasność umysłu, wspomaga wyciszyć emocje i swobodniej nad nimi panować.