Wspomóż swój jadłospis z naturalnymi składnikami, to niesie wiele korzyści dla organizmu!

Chcąc osiągnąć jak najlepsze zdrowie, kondycję oraz piękno, decydujemy się stosować różne specyfiki oraz suplementy diety kupione w aptekach. Czasem nie nie jesteśmy świadomi tego, że sama natura ofiarowuje nam liczne możliwości zadbania o ciało i samopoczucie. Wyróżnia się składniki, które znajdują się naturalnie w środowisku oraz świetnie oddziałują na organizm ludzki.

Używane już w zamierzchłych czasach

kapsułki

Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Badania wiążące się z oddziaływaniem przeróżnych składników na zdrowie – test sibo warszawa oraz samopoczucie człowieka w rzeczywistości nigdy się nie kończą. W laboratoriach na całym świecie bada się różnorakie składniki pochodzenia roślinnego, pod kątem korzyści, jakie mogą one zapewnić ludziom w zmaganiach z chorobami oraz niedoborami ważnych witamin i elementów. Podobne analizy nierzadko opierają się na zapiskach tyczących medycyny ludowej, a przetwarzane składniki są obecne w ludzkiej diecie od setek lat. Czasami zapomniane lub wypierane przez syntetyczne odpowiedniki, czasem nieprzebadane dokładnie albo nieznane w jakiejś części globu, ale dzięki współczesnym technologiom oraz możliwościom badawczym coraz częściej wracają do zastosowania. Więcej na temat suplementów: klinij po więcej na temat chlorella.

Źródło witaminy B12 i nie tylko

W sytuacji, kiedy poszukuje się dobrego źródła witaminy B12 albo chlorofilu, należy sięgnąć po preparat chlorella tabletki te powstają z alg oraz wykazują wiele dobrych właściwości. Chlorella znakomicie radzi sobie z toksynami, wspiera pracę błon śluzowych i działanie układu trawiennego. Zawiera bardzo wysokie ilości składników mineralnych, które są potrzebne dla prawidłowego działania organizmu. Chlorella w postaci tabletek dłużej zachowuje swe właściwości i bywa prawidłowo przyswajalna przez organizm.

Catuaba kora z brazylijskiego drzewka

Kolejnym składnikiem, który w ostatnim czasie zyskał uznanie wśród konsumentów ceniących zdrowe nawyki żywieniowe jest kora Catuaba – zobacz catuaba kora. Pochodzi ona z drzew rosnących w Brazylii i dała się poznać, jako naprawdę użyteczny środek. Znane jest pozytywne oddziaływanie kory na układ immunologiczny, środek dodaje też energii, a dzięki mocnym olejkom eterycznym dał się poznać jako silny naturalny afrodyzjak. Catuabę można stosować w formie herbaty albo proszku, którym doprawia się dania lub napoje.

Więcej tu: najlepsze promocje.