Zabieg poprawy wyglądu warg sromowych

Zbyt duże bądź niesymetryczne wargi sromowe mogą być przyczyną wielu dolegliwości utrudniających normalne funkcjonowanie, a poza tym z uwagi na nieestetyczny wygląd nierzadko prowadzą do kompleksów i intymnych problemów z związku.

Koktajle Grey Goose

Autor: Grey Goose
Źródło: Grey Goose
salony

Autor: Torsten Mangner
Przyczyny niepoprawnej budowy warg sromowych mogą być rozmaite, jednak najczęściej wymienia się uwarunkowania genetyczne, uszkodzenia w wyniku porodu naturalnego lub starzenie się tej okolicy ciała. Skuteczną metoda na pozbycie się tego problemu jest labioplastyka.
słońce

Autor: Tempur
Źródło: Tempur
Labioplastyka, czyli inaczej plastyka krocza to zabieg, jaki wykonuje się poprzez cięcie chirurgiczne bądź przy użyciu laserowa. W zależności od typu deformacji, modeluje się wargi w obrębie kształtu i rozmiarów. Aktualnie bardziej preferowana jest metoda laserowa, gdyż pozwala zminimalizować utratę krwi, przez co zabieg jest mniej inwazyjny. Ponadto, zabieg z użyciem lasera nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji i właściwie zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego funkcjonowania, oczywiście trzymając się zaleceń lekarza. Przez kilka tygodni niewskazane jest pożycie seksualne i wysiłek fizyczny. Po zabiegu labioplastyki występuje opuchlizna i ból okolicy zabiegowej.
Jednym z najnowocześniejszych laserów wykorzystywanych do zabiegu plastyki krocza jak również kilku innych zabiegów z dziedziny ginekologii estetycznej jest laser o nazwie MonaLisa Touch. Jeśli interesuje nas laserowa labioplastyka Katowice, Warszawa bądź inne duże miasta to miejsca, w których bez trudu znajdziemy dobrej renomy klinikę specjalizującą się w medycynie estetycznej.

Zanim umówimy się na zabieg lekarz alergolog dziecięcy legionowo powinien przeprowadzić wywiad medyczny, by wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do zabiegu: zaburzenia krzepliwości krwi, niezdiagnozowane krwawienie z dróg rodnych, ciąża, karmienie piersią, miesiączka,