Jak szybko pozbyć się tłuszczu z brzucha?

Trenujesz ciężko od wielu miesięcy a nawet lat bez widocznego efektu? Diety cud nie działają? Współcześnie istnieje wiele metod na rychłe pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z okolic brzucha. Pewną z nich może być odsysanie tkanki tłuszczowej. To odsysanie łuszczu z wybranych okolic ciała. Nie jest metodą na odchudzanie, daje możność modelowania sylwetki. Jego funkcją nie jest obniżenie masy ciała a przemiana kształtu i proporcji.

zgrabny brzuszek

Źródło: dbam-o-siebie.pl

W trakcie operacji likwiduje się nadmiar tkanki tłuszczowej z wybranych okolic, pozostawiając pod skóra warstewkę tkanki tłuszczowej o grubości jednego centymetra. Planowanie operacji odbywa się w czasie konsultacji przed zabiegiem, polega na precyzyjnym oznakowaniu punktów przewidzianych do operacji. W większości wypadków odsysanymi okolicami ciała u kobiet są: brzuszek, talia, boczne okolice ud, boczna powierzchnia ramion, podbródek. Przed zabiegiem operacyjnym stosowana jest profilaktyka antybiotykowa. Operacja trwa od 2 godziny. Wykonywany jest w znieczuleniu zewnątrz oponowym. Zaraz po zabiegu pacjent ma założone specjalne odzienie uciskające, które powoduje należyte obkurczanie się skóry w miejscach odsysanych i minimalizuje obrzęk. Przeszczep tkanki tłuszczowej to także nie sposób na odchudzenie się ale na wymodelowaniu sylwetki. Dołożeniu krągłości tam gdzie jest to wskazane a wyeliminujecie boczków, fałdek jak też oponek z tych miejsc, gdzie nie powinny być.

Nie zwlekaj, zobacz tekst na witrynie (https://prylinski.com.pl/), która także Cię zaintryguje. Przeczytasz tam m.in. informację o emocjonującej Cię tu kwestii.

Zabieg odessania tkanki tłuszczowej cudownie modeluję i daje kształty jakie, można tylko otrzymać po ciężkim wielomiesięcznym treningu. Przeszczep tkanki tłuszczowej ma na celu korygowanie figury, nadanie jej ładnych kształtów, wymodelowanie jej poprzez odsysanie tłuszczu w miejscach, gdzie jest jej za dużo a przeszczepienie w miejsca płaskie, w których potrzebne jest nadanie odpowiednich krągłości. To zabieg skierowany nie tylko dla kobiet ale, też dla mężczyzn.

odsysanie tłuszczu

Autor: osseous
Źródło: http://www.flickr.com

Luźnej skóry brzucha możesz się pozbyć dzięki abdominoplastyce. Plastyka brzucha zatem abdominoplastyka jest operacją polegającą na wyeliminowaniu fałdu skórno-tłuszczowego w środkowej jak też dolnej części brzuszka i plastyce mięśni ściany brzuszka. Wynik zabiegu to poprawa postawy jak też wyglądu brzucha a również znaczna poprawa nastroju. Z leczenia chirurgicznego w dużej mierze korzystają kobiety, jakich powłoki brzuszne po przebytych ciążach uległy ogromnemu naciągnięciu.