E-papierosy

Obecnie palenie tytoniu jest niezwykle popularnym nawykiem. Z drugiej strony jednak coraz większa liczba ludzi zwraca uwagę na to, jak szkodliwy jest to nawyk i jakie konsekwencje może za sobą pociągać. Palenie tytoniu prowadzi bowiem do groźnych chorób, w tym na przykład raka.

Z tej przyczyny coraz większa liczba ludzi podejmuje decyzję o ograniczeniu lub rzuceniu palenia. Nie w każdym przypadku jednak się to udaje, a im większe doświadczenie człowieka, tym rzucanie jest trudniejsze. Swego rodzaju kompromisem pomiędzy dalszym paleniem, a pozbyciem się nałogu stało się używanie tak zwanych elektronicznych papierosów. Są to specjalne urządzenia, które mogą dostarczać palaczowi dawki nikotyny, zaspokajają także potrzebę zaciągania się. Nie wydzielają jednak niebezpiecznych substancji smolistych, więc ryzyko zachorowań na groźne schorzenia w znaczny sposób spada. Wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło elektroniczne papierosy i liquidy można uzyskać dużą liczbę wyników na temat dystrybucji w tym mieście i obecnej oferty.

elektroniczny papieros

Autor: Lindsay Fox
Źródło: http://www.flickr.com

Akcesoria do e-papierosówE-papierosy to urządzenia, które wymagają użycia dodatkowych akcesoriów do poprawnego i wydajnego funkcjonowania. Przede wszystkim papierosy takie muszą być ładowane, a można tego dokonywać na rozmaite sposoby, w zależności od rodzaju papierosa. Niektóre z nich są zatem ładowane za pomocą złącza USB, czyli podpina się je do komputera.

Zainspirował Cię nasz artykuł? Namawiamy Cię zatem jeszcze dalej (http://fundacjaavalon.pl/programy/projekt-sekson/) – do naszej następnej strony. Tam oczekują na Ciebie inne wątki.

W wielu przypadkach także należy kupić specjalną ładowarkę. Znaczącym elementem każdego elektronicznego papierosa jest tak zwany e-liquid. Jest to płyn, który wlewa się do urządzenia. Płyny te dostępne są w bardzo wielu smakach i rodzajach. Co ważne, mogą zawierać rozmaite porcje nikotyny lub nie zawierać jej wcale. Jeśli chodzi o epapieros ma z pewnością bardzo szeroką ofertę wrozmaitych punktach sprzedaży.

Korzyści ze stosowania
Jako że papierosy elektroniczne nie wydzielają substancji smolistych, zmniejsza się ryzyko pojawienia się groźnych chorób. Oprócz tego jedną z dużych zalet tego rodzaju urządzeń jest to, że nie produkują dymu, a jedynie parę wodną, dopuszczalne jest więc palenie we wnętrzach. Poza tym papierosy takie pojawiają się czasami w bardzo eleganckich i stylowych wydaniach. Ich ceny także z czasem maleją. Można się o tym przekonać wyszukując w Internecie hasła typu epapierosy znanych marek.