W jakim celu iść do logopedy

Czy też masz świadomość, że wielu rodzimych polityków powinno odbyć chociaż parę wizyt u logopedy? Ich dykcja, jąkanie się, bełkot, rozmyte mówienie, dygresje, kłapanie to najlepszy dowód, iż część klasy politycznej to nie jest zapewne najwyższa klasa, jeśli chodzi o prezentację słowną. Co jeszcze irytuje?

rankinglekarzy
Nieznajomość choćby jednego języka obcego to słabość dojmującej większości naszych polityków. Często ten wątek wraca przy okazji, eurowyborów, gdy egzaminowani politycy, przyszli europosłowie są zdolni oświadczyć po angielsku co najprędzej, jak się nazywają, kim są i gdzie żyją. Wszystko to upiększone pięknym wschodnim akcentem. Tymczasem, polityk i nieważne czy krajowy czy światowy (choć ten drugi niezbędnie!) musi znać angielski. Jako osoba wykształcona, reprezentant wielu osób, które na niego postawiły musi odznaczać się tą aktualnie, powszechną biegłością (dobry logopeda z krakowa).

nieistotne, czy ulubieniec narodu jest z północy czy z południa, z Wielkopolski czy Mazowsza, Krakowa a może z Gdańska – chamstwo ma ukryte w genach. nie wiadomo, czy wynika to z naszej wieśniaczej tradycji czy może świat polityki tak mocno „psuje” każdego człowieka, ale są politycy, którzy dosłownie rywalizują w zawodach, kto silniej obrazi, kto silniej dowali, kto wymyśli nowatorski skrót myślowy na przeciwnika politycznego.

Polityk, to powinno brzmieć tytularnie.

Intryguje Cię prezentowany materiał? Jeżeli tak, to bez zwłoki kliknij ten link – to naprawdę wiarygodna treść (https://healthplace.pl/klawiterapia/), która jest godna Twojej uwagi!

Niestety, tak nie jest i nie będzie tak długo jak wielu naszych posłów będzie, stwierdzając potocznie, błaznować wariata. Co przez to pojmujemy? niespotykane akcje, kpina z uroczystego charakteru zajmowanego stanowiska, przygłupie opinie (często na tematy, o jakich dany poseł nic nie wie). To są następstwa pajacowania, kuriozalnej przypadłości człowieka ogarniętego postępowaniu.

I na sam koniec, szkoda gadać, lecz nasi posłowe przy tych znanych usterkach i nielicznych przymiotach stoją w miejscu i tylko kilku z nich promuje swój rozkwit intelektualny. Reszta chyba myśli, że posiadła już jakąś ostateczną wiedzę, która uwalnia ich z rozwoju i doskonalenia.