Jak powiększyć swoje libido?

Obniżone libido nie jest wielkim kłopotem – jeśli pojawia się raz na jakiś czas. Jednakże jeśli ktoś ciągle skarży się na brak libido, musi zacząć tak jakby walczyć z tym zjawiskiem. Zatem wszyscy zainteresowani zwiększeniem własnego libido – lub libido faceta/kobiety, muszą zapoznać się z radami umieszczonymi przez tego człowieka, który miał ogromne kłopoty z libido, niemal zawalił się jego wieloletni związek, lecz na całe szczęście dał sobie radę. W końcu libido i tak nie jest nieuleczalną chorobą, to na 100% pewne.

Można śmiało powiedzieć, że sporo daje mocna zmiana jadłospisu. Zatem trzeba spożywać o wiele więcej owoców oraz warzyw – smaczne to, a do tego bardzo zdrowe. Należy również szamać dużo więcej ryb: no przynajmniej co piątek. I nawet jeżeli nie jesteśmy zbytnio religijnymi ludźmi, i tak nie powinniśmy myśleć, że jedzenie (pizza Warszawa wola ) mięsa w piątek jest w porządku. Tzn. równie dobrze możemy wybrać inny dzionek, lecz wydaje się, iż piątek jest idealnym dniem. Skuteczne w walce o wysokie libido są także suplementy diety. No wiadomo – ciężko o mocno efektywny suplement diety, lecz w sumie można w sumie powiedzieć, że w szczególności naturalne suplementy są OK (więcej artykułów). A co najważniejsze, charakteryzują się najzupełniej nieszkodliwym działaniem. Bo o tym trzeba zawsze pamiętać – ciężko uważać, iż czymś OK jest to by dla wyższego libido najzwyczajniej w świecie się podtruwać!
seksuolog

Autor: Sadasiv Swain
Źródło: http://www.flickr.com
Warto również bardziej doceniać usługi specjalistów seksuologów. W większości przypadków nawet jeśli mamy problemy erotyczne, nie tylko chodzi o libido, nie poszukujemy pomocy w gabinetach seksuologów. Wiadomo – dopiero od niedługiego czasu polskie społeczeństwo jest „nowoczesne”, wcześniej, mowa o PRL-u, seks był tak jakby tematem zamkniętym, lecz dzisiaj uczęszczanie do seksuologa nie jest żadnym powodem do wstydzenia się. Spokojnie: seksuolog nie ugryzie, w żadnym razie nie poda innym naszych sekretów. A co najistotniejsze, wyłącznie seksuolog może przepisać dla nas lek na libido – w wielu przypadkach tego typu medykamenty są bardzo skuteczne, odnośnie tego trudno mieć wątpliwości (więcej). Czyli walczmy o swoje libido, ponieważ jeśli problemy z popędem seksualnym mamy przez długi czas, pewnie z dnia na dzień nie zdołamy dojść do zdrowia. To chyba jasne.