Twoi przyjaciele często śmieją się, iż siłownia to Twój drugi dom

Cóż, odrobinę racji w tym stwierdzeniu z pewnością się odnajdzie. Uwielbiasz sport i nic tego nie zmieni.
Odkąd pamiętasz byłeś osobą niezwykle aktywną fizycznie.

rodzina

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jako mały chłopiec uwielbiałeś rower i piłkę nożną. Jako nastolatek byłeś oczarowany bieganiem i koszykówką. Dla Ciebie pogoda nie miała większego znaczenia – by się poruszać na świeżym powietrzu nigdy dla Ciebie nie było przeszkód. Wraz z upływem czasu zacząłeś czerpać przyjemność z ćwiczeń na siłowni – w teraźniejszym czasie nie umiesz już z nich zrezygnować. Wygospodarowujesz sobie cztery dwugodzinne wizyty w tygodniu i oddajesz się wyczerpującym ćwiczeniom. Zacząłeś również odpowiednio się odżywiać, ponieważ wiesz, jak ważne dla osoby takiej jak Ty jest zdrowe jedzenie pizza ruczaj dowóz i specjalne suplementy. Znalazłeś dla siebie wspaniale zaopatrzony sklep z odżywkami online i tam nabywasz konieczne Twojemu organizmowi odżywki. Dużo ćwiczysz, stosujesz dietę, a Twojego ciała, a szczególnie muskulatury mógłby Ci pozazdrościć niejeden nastolatek. Praca nad własnym ciałem popłaca, zdrowe żywienie też – Ty okazujesz się najbardziej dobrym na to przykładem. Należałoby też dodać, że z tej przyczyny też wyglądasz o wiele młodziej, niż wskazuje na to metryka.
Mawia się, iż w zdrowym ciele zdrowy duch – troszkę prawdy w tym jest. Ty nawet nie pamiętasz, kiedy ostatnio dokuczała Ci choćby głowa.

Zdrowy tryb odżywiania i bardzo duża dawka ruchu czynią Cię człowiekiem niesłychanie twardym i odpornym na różnorodne choroby.. Tylko pozazdrościć.