Pomysły na prezenty dla chłopca od 7 do 13 lat

Posiadasz synka w wieku szkolnym, jakiego rozpiera werwa? Nie wiesz jak go okiełznać? Spróbuj zmęczyć go zabawą na świeżym powietrzu.
Wiemy, iż nie jest to proste, mimo to chcemy Ci zaproponować parę prostych rozwiązań.

Pamiętasz jak jako maluch zabawiałeś się w podchody? Wspólne eksploracje w lesie dostarczały Tobie a także Twym przyjaciołom wiele emocji? Spróbuj uatrakcyjnić tą grę, niech Twoje dziecko szpieguje mieszkańców lasu i spróbuje im zrobić zdjęcia. W prezencie na Mikołaja zaś podaruj mu lornetę, dzięki której będzie mógł wietrzyć zwierzynę.

Wiedz, że nasze linki (http://poradniapraxis.pl/przewlekle-zmeczenie/zespol.html) prowadzą tylko do najbardziej interesujących portali, na jakich odnajdziesz tylko przydatne dane.

Pracujesz zawodowo i nie masz wiele czasu na wyprawy z synkiem? Niech więc latem pogra z kolegami na podwórku w mini golfa bądź Speedmintona. W zimie zorganizuj mu śnieżny kulig sankami, czy też zjazdy z górki na plastikowych jabłkach. W ferie i wakacje wysyłaj go na obozy jak też kursy sportowe. Zaproponuj swemu dziecku lekcje konnej jazdy, kursy narciarstwa oraz gry w tenisa, przygodę na linach, lot symulatorem lotów, oraz mnóstwo innych atrakcji.

Kwiat słonecznika i olej

Autor: www.tOrange.biz Valdemar Fishmen
Źródło: http://www.flickr.com

iluzjonista

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
higiena

Autor: Adam Mikołajczyk, Kostrzewa PR
Boli Cię głowa za każdym razem, kiedy stajesz w markecie przed setkami zabawek, z jakich masz wybrać podarek dla chłopca w wieku 7-13 lat na imieniny, Boże Narodzenie, Dzień Dziecka albo inną okazję? Co więcej – prezenty w marketach nierzadko są do siebie bardzo podobne, różnią się tylko ceną. Wielu chłopców w owym wieku jest maniakami komputerowymi i trafia do wprost nieba, gdy dostaje dla przykładu grę. Natomiast mali sportowcy najbardziej pragnęliby dostać nowiuteńką piłkę albo sprzęt sportowy.

Na pewno na początek powinieneś określić cenę podarku, osobowość oraz zainteresowania potomka, aby ograniczyć pole wyszukiwania jak też sprawniej znaleźć coś, co ucieszy ucznia szkoły podstawowej. Iluzjonista jest to często wyśniony zawód chłopca w owym wieku, spraw mu więc stosowne gadżety.