Jak zdrowo i pewnie zażywać sterydy

Sporo osób ćwiczących na siłowni zastanawia się, czy brać sterydy. Jeżeli ktokolwiek się na to zdecydował, powinien mieć świadomość, że trzeba to robić z głową, czyli skutecznie i bez uszczerbku.

Kulturysta

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com
Na rynku jest w chwili obecnej wiele przeróżnych farmaceutyków, zapewniających większe, bądź mniejsze rezultaty. Pośród tych więcej rekomendowanych, ze względu na mniejszą ilość efektów ubocznych, znajduje się metanabol. Metanabol, to steryd używany na pierwszy cykl przez większość sportowców. Metanabol, jest niedrogi, wydajny, w miarę bezpieczny, i istnieje w postaci tabletki.

Aby w pełni spożytkować możliwości, które zapewnia aplikowanie sterydów, dieta powinna być właściwie dobrana. W trakcie przyjmowania metanabolu, ciało potrzebuje bardzo dużo posiłków bogatych w białko, cukry i tłuszcze. Przyjmowanie suplementów diety jest sprawą równie istotną, jak dieta, czy trening.

Bez należycie dobranych suplementów, ciężko jest zapewniać stosowną wielkość komponentów odżywczych potrzebną do optymalnego wzrostu mięśni. Proteina jest bez wątpienia najistotniejszym suplementem używanym w trakcie cyklu. Stanowi ono budulec muskułów, bez niego nie ma mowy o wszelkich należytych rezultatach.

Gainer zapewnia przekazanie wysokokalorycznego posiłku błyskawicznie i prosto. Odpowiednio sprawdzi się jako normalny posiłek w ciągu dnia, oraz bezpośrednio po treningu siłowym. Przy używaniu metanabolu potrzebne jest zabezpieczenie wątroby, która będzie musiała mocno się napracować, ażeby metabolizować toksyny powstające podczas cyklu z metanabolu.

Jeżeli znajdujące się w tym miejscu informacje są według Ciebie niebanalne, kliknij ten link, gdyż w danym serwisie (https://www.yerbamatestore.pl/) też odnajdziesz coś wartościowego.

Decydując się na cykl sterydowy, należy pamiętać, że środki trzeba dobrać do własnego ciała. Pod żadnym pozorem nie bierze się więcej aniżeli 1 farmaceutyk na pierwszy cykl. Postać treningu musi odpowiadać postaci pożywienia. Głównym rezultatem który zapewnia metanabol jest ulepszenie regeneracji.

Oznacza to, że biorąc go powinno się trenować 2 razy intensywniej, aniżeli standardowo. Najpewniej stosować piramidkę, na starcie cyklu powoli intensyfikujemy wielkość przyjmowanych pastylek, aż dojdziemy do ilości optymalnej, na koniec cyklu powoli przez parę dni minimalizujemy wielkość zażywanych pigułek.