Niejedna pani zna ten ból, kiedy wkłada niewygodne, ale piękne, szpilki – musi wtedy wiedzieć, jak sobie pomóc

Dla pięknego wyglądu dama jest w stanie poświęcić doprawdy sporo. W przeszłości przywdziewała gorset, a dziś – szpilki. Zwykle po całym dniu w butach na obcasach można nabawić się odcisków.

Zatem trzeba wiedzieć, jak je szybko wyleczyć.
plaster

Autor: Denis Vahrushev
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami przytrafiają się takie momenty, kiedy przez niewygodne buty robią się nam na nogach pęcherze albo odciski.

Zapewne interesują Cię inne informacje (https://xrayprotect.pl/gabinet-rtg-kompleksowo.html). Z radością zapraszamy Cię do naszego kolejnego tekstu, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Należy jedynie kliknąć w link.

Jest to niezwykle denerwujące, ponieważ boli. Niestety następnego dnia normalnie musimy wstać do pracy oraz podołać wszystkim zadaniom. Jak więc poradzić sobie z pęcherzem? Trzeba kupić najlepszy plaster. Przewidująca kobieta musi mieć go stale przy sobie – po prostu na wszelki wypadek. Założenie małego plasterka przynosi natychmiastową ulgę. Rana szybciej się goi i następnego dnia prawie nie czujemy już żadnego dyskomfortu. Warto wybierać takie plastry, które są badane dermatologicznie. W szczególności chodzi o klej, który przecież bezpośrednio dotyka skóry. Nie powinien on wywoływać jakichkolwiek reakcji alergicznych. Część z gazą jest z reguły nasączona kwasem salicylowym, który usprawnia wygajanie się otarcia. Ma on wpływ również na zmiękczenie naskórka oraz złuszczenie zrogowaciałej skóry. Plastry są oczywiście jednorazowe. Jednak, należy nabywać takie, które będą wodoodporne, gdyż trzymają się one na stopie dłużej.

I jeśli uprawiamy jakiś sport i intensywnie się pocimy lub chodzimy pływać – wodoodporne plastry też są wtedy najmądrzejszym zakupem. Z pewnością nie pożałujemy swojej decyzji.