W jaki sposób troszczyć się o siebie, kiedy występują problemy – czyli słów kilka o tajemnicach w czystości

Codziennie wykonujemy sprawy związane z higieną, pragniemy czuć się dobrze w swoim ciele, bo wtedy i nastrój jest na wyższym poziomie. Jednak codzienne sprawy w postaci kąpieli, czesania włosów czy nawet robienia makijażu nie zawsze są dostateczne.
jesień

Autor: Hiii Fiii
Źródło: http://www.flickr.com

W wielu przypadkach niezbędna jest dodatkowa ochrona, by czuć się świeżo, odpowiednim przykładem jest sytuacja połączona z problemem nietrzymania moczu, który dotyka coraz to więcej ludzi. Pomóc w tym może regularne stosowanie tena lady extra, są to specjalne podpaski dające poczucie suchości i czystości. Podpaski zawierają specjalny wkład dry fast core, który odpowiada za to, aby wilgoć pozostała wewnątrz podpaski. Wkład ten ma szereg zalet, a mianowicie jego chłonność jest kilka razy wyższa od tej w zwykłych podpaskach, znajdujący się w nich system fresh odour control przeciwdziała tworzeniu się brzydkiego zapachu, a mikroperełki odpowiadają, by płyn znajdował się w środku, co zapewnia poczucie suchości. Wielkim plusem jest także to, że podpaski te są miękkie oraz delikatne dla skóry, a to ważne przy ich nieustannym użytkowaniu. Tena lady extra doskonale sprawdzają się również podczas połogu, gdy układ wewnętrzny wraca do stanu sprzed ciąży oraz oczyszcza się. Poza tak wstydliwymi tematami istnieją także te bardziej popularne, jak higiena nosa i oczu, dezynfekowanie ran, płukanie uszu czy również rozpuszczanie produktów do inhalacji. Tutaj więcej: modna tena lady extra.

W przypadku tych działań świetnie sprawdzi się płyn gilbert nacl. Jest to czysty roztwór soli fizjologicznej, absolutnie nie przeznaczony do zastrzyków. Roztwór ten nie zawiera konserwantów, jest bezpieczny, całkowicie higieniczny i prosty w zastosowaniu. W jego skład wchodzi chlorek sodu oraz woda oczyszczona. Ze względu na zagrożenie szybkiego rozwoju bakterii, nie należy po jego otwarciu trzymać go dłużej niż dobę. Gilbert nacl w przypadku czyszczenia nosa trzeba stosować w odniesieniu od zapotrzebowania, oczy powinno się oczyszczać lub płukać, rany przecierać wykorzystując całą zawartość fiolki, a uszy płukać. Ciekawe dane: polecany gilbert nacl.

Higiena to sprawa najważniejsza, jednak aby zachować zdrowie [zobacz czym są aparaty do EKG] i urodę, najpierw należy zadbać o to, co w pierwszej chwili niewidoczne.