Dyskusje o lekarzach w internecie

Nowoczesna metoda leczenia przepuklin

Autor: Bird&Co Sp. z.o.o.
Źródło: Bird&Co Sp. z.o.o.
W chwili, jeśli planujemy udać się do lekarza, a w szczególności tego, który podejmuje prywatnie powinno się przeglądnąć o nim opinie.

Wiadomo przecież, że W czasach teraźniejszych służba zdrowie nie najlepiej działa.

Komentarze o danym lekarzu możemy wyszukać w Internecie. Gdy na przykład zamieszkując we Wrocławiu mamy zamiar wybrać się do przyzwoitego psychologa starczy wpisać w wyszukiwarkę internetową „najlepszy psycholog Wrocław” i pojawi się nam tysiąc wyników, gdzie dany psycholog się mieści. Później warto przejrzeć o nim opinie, które z pewnością będą umieszczone, gdyż pacjenci bez skrępowania dzielą się swoim zdaniem głównie gdy kiepsko i niegrzecznie zostali potraktowani. Też informacje dotyczące lekarzy można odnaleźć na tak nazywanym potocznie rankingu lekarzy. Jest to wykaz specjalistów z wielu dziedzin medycyny, na przykład dobry ginekolog Warszawa czy „dermatolog z Krakowa”, którzy dostają się na ten spis tylko i wyłącznie dzięki swoim zasługom lub bardzo dobrym i umiejętnym podejściem do pacjenta. Samo to, że pacjent chce wyróżnić danego lekarza jest warte uwagi.

Rankinglekarzy.pl - opinie o lekarzach

Źródło: Rankinglekarzy.pl

Sami lekarze, którym zależy na korzystnej opinii czytają dokładnie, co pacjenci na ich temat piszą. Jeśli jest to coś niedobrego próbują to zmienić, a gdy coś pozytywnego to starają się to jeszcze ulepszyć lub podtrzymać na takim samym poziomie. Jeżeli na przykład w opiniach o psychiatrach z Poznania, dany psychiatra ma złe komentarze, ale ze zmianą daty opublikowania opinii zmienia się ona na dodatnią to oznacza, że lekarz wziął sobie do serca opinię pacjentów i stara się poprawić. Z tego można wywnioskować, że lekarzowi zależy na dobrze pacjenta. Kiedy natomiast będzie zbliżona sytuacja już nie z psychiatrą tylko powiedzmy stomatologa (zobacz rtg zębów) z Łodzi i lekarz ten nie zrobił nic, by polepszyć swoją opinię nie należy się do niego iść.

Powinno się czytać komentarze o specjalistach przed wizytą u nich, ażeby nasza wizyta nie zakończyła się zdegustowaniem oraz nieprzyjemnością. Należy pamiętać, że lekarz jest od tego, aby nas leczyć i pomóc nam w chorobie a nie dodatkowo jeszcze zatruwać nam życie i mieszać nas z błotem.