Jak pokonać nowotwór

Świat lekarski od dekad prowadzi trudną bitwę z nowotworami. Przeglądając analizy, ta okropna choroba stała się jedną z kluczowych przyczyn zgonów.

Mimo to, badacze z z różnych stron globu odnoszą pewne solidne wygrane.
Badaczom udało się dowieść, że ludzie mogą zminimalizować ryzyko powstania raka przez zmianę modelu życia. Zaleca się większą aktywność fizyczna, zaprzestanie palenia papierosów, przebywanie daleko od toksycznych substancji chemicznych oraz przyjmowanie odpowiednich produktów. Dalej prezentujemy wykaz elementów, które cechują się znacznym działaniem antynowotworowym i najprawdopodobniej staną się częściami efektywnych medykamentów.
Colostrum to mleko, które jest produkowane moment po narodzeniu się noworodka. Analitycy z wielu renomowanych zakładów zbadali siarę (inna nazwa na colostrum) i odkryli, że zawiera ona sporo substancji, która silnie wpływa na sprawne działanie układu immunologicznego. Tą drogą organizm rodzicielki próbuje rozmnożyć szanse potomka na zdrowe życie. Fundamentalną zaletą colostrum jest to, że idealnie pasuje do podania jako dodatek w kuracji nowotworowej oraz jako preparat, który stosuje się zapobiegawczo. Ten związek chemiczny mocno powstrzymuje rozrost komórek nowotworowych i może nawet umieć hamować ich genezę. Przyjmowanie pewnych dawek colostrum rekomenduje się pacjentom, którzy są w trakcie bardzo wyniszczającej dla kondycji chemioterapii.
Siemię lniane to wspaniały wynalazek. Jego jedzenie ( rokietnica restauracje ) rekomenduje się w czasie męczącego suchego kaszlu, by wykreować ochronę na gardło. Ludzie, których są chorzy na wrzody żołądka, mają regularnie łykać siemię lniane, które znakomicie zabezpiecza wnętrze organu przed wpływem kwasu. Jak udowodnili badacze, siemię lniane posiada działanie przeciwrakowe. Analogicznie jak w wypadku colostrum, może być aplikowane jako profilaktyka bądź uzupełnienie leczenia, zwłaszcza w sytuacji raka prostaty i piersi.
Tabletki

Autor: domzdrowia.pl
Źródło: http://www.domzdrowia.pl
Vilcacora jest od wieków znana Indianom z Peru, a od pewnego czasu jej świetne cechy poznano na całym globie. Ekstrakt z tej egzotycznej rośliny jest bardzo skutecznym dodatkiem do chemioterapii, podczas której pacjent jest niezwykle osłabiony. Vilcacora silnie stymuluje system obronny organizmu, dlatego ulepsza kondycję i zwiększa jego szansę w wojnie z nowotworem. Jeżeli zdecydujesz się na zakup produktu zawierającego ekstrakt z tej rośliny, warto przedtem zapytać specjalistę, który zbada, czy wskazany suplement odznacza się wystarczającą ilością elementów aktywnych.

Witamina D to element, którego deficyt, wg badaczy, może być powodem wzrostu wielu rodzajów nowotworów. Niedobór tego składnika odżywczego w naszym organizmie może być wywołany przez małą ilość promieni słonecznych. Wielogodzinne leżenie nad morzem ma naturalnie niszczący wpływ na zdrowie skóry, dlatego naukowcy proponują tylko 15 minut na dzień w promieniach słońca. Witamina D znajduje się w rybach i jajach, więc o ile nie wcinasz wystarczająco takich produktów, trzeba zakupić suplement diety.

Źródło: .