Lekarstwa, suplementy a także kosmetyki osiągalne online

Kwasy omega-3 są to związki kwalifikowane do tzw. NNKT, czyli niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych. Ponieważ organizm ludzki nie potrafi ich zsyntetyzować, muszą być zapewniane z jedzeniem w codziennej diecie. Głównym źródłem kwasów omega-3 będą tłuste ryby morskie tj. łosoś, tuńczyk, dorsz, jednakże ich konsumpcja w diecie zwyczajnego Polaka jest niestety zdecydowanie za niskie.

Kwasy omega-3 są niezbędne do prawidłowego wzrostu i rozwoju naszych pociech, albowiem wpływają na prawidłowe funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego, a także na ostrość wzroku. W badaniach dowiedziono, iż zwiększają one zdolność koncentracji,

leki

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

poprawiają pamięć, umiejętność czytania, mówienia, pisania, a więc mają wpływ na rozwój intelektualny dzieciaków. Dzięki kwasom omega-3 maluch szybciej się rozwija i fizycznie, jak i psychicznie.

Dzisiaj NNKT są one zalecane już nie jedynie przez pediatrów, lecz również logopedów, psychologów dziecięcych, wykazano bowiem, iż suplementacja NNKT w znaczny sposób zmniejsza drażliwość, impulsywność, a wręcz agresję u dzieci.

Jeśli poszukujesz też inne takiego typu materiały, to może wskazówki z witryny, które tu są zamieszczone będą dla Ciebie wartościowe.

Wspomagająco wykorzystuje się Iq oil również w kuracji dysleksji, ADHD, a nawet autyzmu, o czym można poczytać – zobacz tutaj. Warto tutaj także zaakcentować działanie kwasów omega 3 na odporność maluchów. Dokładnie z tej przyczyny suplementacja zalecana jest szczególnie w okresie wczesnej wiosny oraz jesiennym.

Co się dzieje, gdy w organizmie mamy za mało owych kwasów? Jeżeli dostarczymy organizmowi jedynie minimalnych ilości omega-3, wówczas te enzymy będą jak gdyby anektowane poprzez kwasy omega-6. W jadłospisie powinna być zatem zachowana stabilność pomiędzy kwasami omega-3 a omega-6. Doskonale, by był to stosunek 1:1, jednakże to mało możliwe, stąd przyjmuje się, że doskonały byłby już stosunek 5:1. Niestety, w dzisiejszej diecie proporcje te wynoszą 20:1.

W internetowej aptece poczytamy również o Unigel Apotex – Unigel Apotex. To wyrób leczniczy przeznaczony do leczenia szerokiego spektrum przewlekłych ran. Dzięki swej makromolekularnej strukturze UniGel nie przedostaje się do układu z czego wynika, iż nie zostały dowiedzione żadne przeciwwskazania, a UniGel możemy stosować u: wszelkich kategorii wiekowych jak też osesków, kobiet w ciąży a także kobiet karmiących, osób cierpiących na sporo chorób i przyjmujących wiele lekarstw.