Dlaczego warto używać produktów Bepanthen?

kremy Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią oraz przyspieszają procesy regeneracji skóry. Bezpośrednio po nałożeniu produktu Bepanthen na skórę, dekspantenol przedostaje się w jej głąb, działając na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła kosmetyków Bepanthen pozwala oddychać skórze. Kremy Bepanthen można stosować u dorosłych i dzieci.

Sprawdź jakie z nich warto używać.
Wspomniany dekspantenol wykorzystywany w produktach Bepanthen krem, prosto z tego źródła czyli prowitamina B5 znana jest ze swych właściwości nawilżających oraz odżywczych, a poza tym stymuluje wytwarzanie lipidów niezbędnych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Ogromna popularnością cieszą się produkty Bepanthen, jakie mogą być stosowane u małych dzieci. Jednym z takich produktów jest Bepanthen Baby – na odparzenia dla niemowląt. Maść Bepanthen Baby wspomaga naturalne procesy regeneracyjne, odżywia oraz chroni delikatną skórę dziecka przed odparzeniami pieluszkowymi. Jest prosta do nakładania i usuwania. Dzięki przezroczystej i lekkiej konsystencji, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, pozwalając jej jednocześnie oddychać. Zawiera wspomnianą wcześniej prowitaminę B5, która odpowiada za przyspieszenie procesu naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej ochronną barierę. Do produkcji tej maści nie stosuje się tlenku cynku, który zaburza naturalną mikroflorę skóry. Wszystko to sprawia, że Bepanthen Baby to produkt idealny dla wrażliwej skóry małego dziecka.
Dużym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem – emolient o działaniu podwójnym, jaki może być stosowany od urodzenia, gwarantujący optymalne nawilżenie skóry i pobudzający naturalne mechanizmy regeneracyjne. Bepanthen Derm Krem to emulsja typu olej w wodzie z zawartością 10% lipidów. Lekka konsystencja preparatu sprawia, iż bardzo szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie emolientu Bepanthen Derm Krem powoduje odpowiednie nawilżenie skóry, a dodatkowo ma działanie łagodzące – zmniejsza uczucie dyskomfortu oraz ściągnięcia skóry, jakie może być związane z wysuszeniem. W ofercie Bepanthen znaleźć można również wyrób medyczny o wielokierunkowym działaniu – Bepanthen Sensiderm. Produkt łagodzi świąd i zaczerwienienie jakie może towarzyszyć stanom chorobowym skóry, takim jak atopowe zapalenie skóry, egzema, reakcje alergiczne jak również nadmierna suchość skóry. Bepanthen Sensiderm zapewnia optymalne nawilżenie skóry oraz pobudza naturalne mechanizmy nawadniania skóry, równocześnie gwarantuje optymalne warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry za sprawą obecności dekspantenolu.

bepanthen krem

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co
Firma Bepanthen używa wyłącznie bezpiecznych składników.
W składzie maści Bepanthen nie ma barwników, konserwantów, substancji zapachowych czy innego rodzaju potencjalnie szkodliwych czynników, jakie mogłyby zaszkodzić skórze, jak i zdrowiu. To wszystko sprawia, że produkty Bepanthen są idealne do codziennego stosowania na suchą i skłonną do podrażnień skórę. Szeroki wybór kremów marki Bepanthen zapewnia internetowa apteka (zobacz szampon do włosów zniszczonych) – Aapteka-Zawiszy.