Wielu mężczyzn w dorosłym wieku łysieje – jeżeli jest to ich kompleks, to wszelkimi środkami chcą z tym walczyć

Na nieszczęście łysienie dotyczy dużej grupy mężczyzn. Większość z nich próbuje się zaakceptować ten fakt, wyjaśniając sobie, że to genetyka i tak musi być. Są też tacy, którzy chcą to ukrywać i kupują tupeciki albo zaczesują włosy na bok.

przeszczep włosów zakola

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże to prawnie nigdy nie skutkuje korzystniejszym wyglądem.
Łysienie u mężczyzn jest dość powszechnym faktem. Próbują oni zmagać z tą dolegliwością na kilka sposobów. Faszerują się przeróżnymi ziołami lub biorą tabletki. Mnóstwo nowoczesnych kremów może spowolnić ten proces. Z zakolami często jest powiązany także zmniejszenie samooceny u panów. Można temu w niezwykle prosty sposób zaradzić – trzeba po prostu odwrócić odwrócić. Może się to wydawać niezwykle skomplikowane, ciężkie czy kosztowne – szczęśliwie tak już nie jest. Jest XXI wiek i medycyna estetyczna Beaumed – (laser lubin) w tym zakresie poszła bardzo do przodu – .
włosy

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy możliwość wykonać przeszczep włosów zakola wtedy ustąpią. Mimo tego, co możemy myśleć jest to proces bezbolesny, ponieważ Pacjent dostaje znieczulenie. Uzupełnianie zakoli jest robione przy zastosowaniu niezwykle profesjonalnych przyrządów. Mieszki włosowe nie zostają naruszone przy pobraniu, a na skórze nie ma później żadnej blizny. Jeżeli będzie taka potrzeba, to lekarz ma prawo zadecydować, żeby zostać w klinice jeden dzień po zabiegu, ale nie zawsze bywa to stosowane.

Trzeba pomyśleć nad takowym wyjściem w walce z zakolami, zwłaszcza jeśli jest to dla nas wstydliwy problem i próbujemy go skryć pod kaszkietem.