Czasy dla małych sklepów niezrzeszonych w żadnej grupie są naprawdę ciężkie. Nie zmienienie tego stanu skutkować będzie za jakis czas niestety tylko bankructwem

Zupełnie analogicznie sprawa wygląda w bardzo charakterystycznych punktach handlowych jakimi bywają apteki. Aby było to w dalszym ciągu opłacalne, niezbędne jest jest wdrożenie pewnych zmian.
Każdy taki punkt, który podejmie decyzję i przystąpi do współpracy z innymi punktami odniesie szereg korzyści pieniężnych nie tylko dla siebie, ale także dla własnych klientów, gdyż będzie posiadać zdecydowanie korzystniejsze ceny.

okulary

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com

butelki w rzędzie

Autor: Smabs Sputzer
Źródło: http://www.flickr.com
Taka zharmonizowana grupa zakupowa aptek zakupuje leki dla całości własnych punktów, dzięki czemu ma możność uzyskania faktycznie wyraźnych rabatów. Wobec czego też każda jedna z aptek będzie posiadać w ciągłej sprzedaży tanie leki. Taka grupa zakupowa aptek to rzeczywiście dobre rozwiązanie. Idealnym rozwiązaniem jest również przystąpienie do systemu franczyzowego. oczywiście by taka apteka franczyza mogła powstać i funkcjonować, jest zobowiązana spełnić określone wymagania. Najbardziej istotne w tym jest wpłacenie franczyzy na konto franczyzobiorcy – koniecznie zerknij na nowafarmacja.com.pl. Nie są to jednak stracone pieniądze. Z tej racji uzyskamy przecież reklamę całej sieci, a nasza apteka (zobacz tabletki na chrapanie) franczyza przez jednolite wyposażenie i rozpowszechnianie no i oczywiście korzystniejsze ceny będzie przynosić wreszcie zamierzone dochody. Poza tym nie sposób nie dodać, że przystąpienie do systemu daje szanse bycia w sieci naprawdę renomowanych aptek – polecam nowafarmacja.com.pl.

Trzeba rozważyć taki sposób poprawy własnej działalności. Bez znanego logo i zrzeszania się w większe grupy mamy faktycznie znikome szanse na istnienie.