Pocenie się jest normalną rzeczą dla każdego ciała. Zatem nie powinniśmy się tym zbytnio martwić, jeśli przytrafia nam się to rzadko

Pot wydaje się być niezbędny każdemu człowiekowi. Bez pocenia się bylibyśmy bezradni wobec wielu zarazków. Toteż tworzy on pewną naturalną warstwę ochronną.

Jednak jeżeli pocimy się zbyt bardzo, to zapewne ma to negatywny wpływ na nasze samopoczucie – niemiło czujemy się w obecności innych osób, wstydzimy się zbyt dużej potliwości.

Chcesz poznać odmienny punkt widzenia na objaśniany w tym poście problem? Kliknij zatem tutaj i przeczytaj więcej szczegółów w tekście (https://pokornaclinic.pl/na-twarz/)!

Warto wtedy podumać nad powodami owej sytuacji.

Problem nadpotliwości nie dotyczy nazbyt wielu osób. Przyjmuje się, że jest to zaledwie 1% społeczeństwa. To co często zdaje nam się być nadpotliwością po prostu jest odpowiedzią na stres, aurę lub ostre dania w restauracji. Jednak Ci, których rzeczywiście spotyka ten problem, muszą zastanowić się nad terapią. Czasami trzeba także zrozumieć podłoże takiego stanu. Często bywają to choroby przykładowo cukrzyca, nadczynność tarczycy, infekcje, zatrucia lub rak – poznaj więcej.
Krem nawilżający

Autor: Dermedic
Źródło: Dermedic
Jeżeli jesteś mieszkańcem Dolnego Śląska i interesuje Cię leczenie nadpotliwości Wrocław ma świetne gabinety, gdzie stacjonują fachowcy w tej dziedzinie. Na umówionym spotkaniu na pewno zostaniesz dokładnie przepytany o sytuacje, w których się pocisz. Po uzgodnieniu faktów lekarz przystąpi do odpowiedniego leczenia. Ma możliwość zaproponować zmianę nawyków żywieniowych, maści lub nawet kurację z wykorzystaniem toksyny botulinowej – Dermamed.

Bazuje ona na przyblokowaniu nerwów pobudzających gruczoły potowe za pomocą malutkiej igły. efekt jest niezwykły i utrzymuje się nawet przez prawie rok.