Bioenergoterapia – na pewno jedna z najbardziej popularnych „form” medycyny niekonwencjonalnej.

Długie kolejki do lekarzy specjalistów, korupcja, brak dostępu do badań i informacji, wysokie ceny medykamentów, odwlekanie terminów wizyt, kłopoty z rejestracją – wyliczać można bez ustanku.

Kilka słów o coachingu

Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Zastrzeżeń kierowanych pod adresem polskiej służby zdrowia nie brakuje. Nie dziwi więc fakt, iż coraz chętniej zamiast połykać kolejne tabletki i tracić czas w poczekalniach gabinetów, korzystamy z mniej standardowych metod leczenia.
Morze, Jantar

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
W tej chwili, coraz popularniejsza staje się bioenergoterapia Wrocław jest tego idealnym przykładem. Rodzi się jednak pytanie: czym tak naprawdę jest owa „forma” medycyny? Najprościej rzecz ujmując to stymulowanie organizmu człowieka do samoregeneracji za pośrednictwem właściwego działania energetycznego. Jednym z „instrumentów” bioenergoterapii, na jaki powinno się zwrócić uwagę jest niewątpliwie masaż (czy masaz kręgosłupa jest bezpieczny) ojca klimuszki, nadzwyczaj pomocny w usuwaniu wielorakich chorób, takich jak na przykład: depresja, migreny, uczulenia, nerwica, sztywność stawów, zakrzepica, zapalenie węzłów chłonnych. Co więcej, usprawnia on krążenie krwi oraz wszystkich płynów ustrojowych, oczyszcza organizm z toksyn, wspomaga przemianę materii, odpręża, redukuje „pomarańczową skórkę”, poprawia elastyczność skóry.

Innymi słowy, odpowiada za regulację pola energetycznego człowieka. W okresie zabiegów bezwzględnie trzeba zrezygnować z przyjmowania używek, a zatem picia kawy, alkoholu oraz palenia papierosów.