Zgubienie zbędnych kilogramów – tak łatwo powiedzieć

kiedy temperatura wzrasta to prognoza, iż czas porzucić parę zbędnych partii odzieży. Do szafy pakujemy kurtki, swetry, odkładamy obuwie na zimę, a czapkę zimową zamieniamy na tą z daszkiem. Przez zimę jednak „przybyło” nas ciut, tak, zasiedzenie w długotrwałe zimowe wieczory i objadanie się, brak ruchu – to czynniki, które wpływają na nowe, niepotrzebne kilogramy. A później przychodzi wiosenno-letni sezon, a wielu z nas krępuje się rozebrać… Zróbmy coś z tym!

dieta

Autor: Amelia Crook
Źródło: http://www.flickr.com

Pierwsze, co jeszcze trzeba zrobić przed całym spektrum aktywności, to udanie się do specjalisty od produktów żywnościowych i optymalnego odżywania. Jest nim dietetyk, specjalista od skutecznego planu żywnościowego, przeznaczonego dla potrzeb danego, konkretnego człowieka. przybywający do niego osoby to często osoby marzące żeby schudnąć.

Nasz link do www psychiatra bydgoszcz zdziwi Cię bardzo optymistycznie. Znajdziesz tam dużo rzetelnych wiadomości. Zatem nie zwlekaj i klikaj!

Dietetyk definiuje każdemu odpowiednią do zdolności dietę, która wprowadzona w życie, sprowadza mierzalne efekty.

Od tej niezbędnej wizyty w gabinecie dietetyka przemieszczamy się od razu na kąpielisko, w którym szybko spalamy kalorię. Szybciutko jednakowoż wychodzimy z kąpieliska i biegniemy przed siebie, niczym Forrest Gump (a tak naprawdę, to z bieganiem nie powinno się przedobrzyć, gdyż można się szybko zniechęcić). najkorzystniej pobrykać w jakimś zielonym miejscu, pośród drzew i traw, dzięki temu nie będziemy bezużytecznie wdychać spaliny. twierdzisz, że mieszkasz w dużym ośrodku miejskim typu Warszawa, Kraków czy Wrocław? Nic straconego, w każdym z nich odnajdą się strefy zielone. No już, nie szukaj wykrętów …

warzywa

Autor: julie corsi
Źródło: http://www.flickr.com

Po jakimś czasie, gdy bieganie już nam się sprzykrzy montujemy zespół znajomych lub nieznanych, by wespół rywalizować, czyli pograć w jakieś rozgrywki zespołowe. Nie dość, że wymagają niezłego wysiłku to jeszcze zapewniają ekscytacje.

Przy tym wszystkim należy pamiętać o dwóch istotnych rzeczach. na początek, w trakcie aktywności spożywajmy dużo wody. To ważne, żeby się nie odwodnić. Brak wody to prosta droga do problemów z oddychaniem i ciśnieniem tętniczym. kolejna rzecz – nie przesadzaj z postem. Jeśli nie poszedłeś do dietetyka i pragniesz samemu zadbać o własną dietę to okej, ale zapamiętaj jedną poradę: kiedy nie jesz posiłków twój organizm odczuwa, że coś jest nie tak, powoduje to spowolnienie metabolizmu.

Nie korzystaj także z fantastycznych pigułek i innych suplementów diety, bo są to raczej pigułki, które posiadają nieznane, szkodliwe środki. Lepiej nie ryzykować. Podobnie, nie wierz w jakieś niecodzienne systemy odchudzania, błyskawiczne efekty. Uwierz, że takie coś nie istnieje. Konieczny jest czas i spokój, a efekty na pewno się pojawią