Sposób na świeży wygląd cery

Każda pani bez względu na swój wiek pożąda mieć młody wygląd. Jednak w pewnym momencie przeciwzmarszczkowe kremy przestają wystarczać. Na ratunek wówczas przychodzi medycyna estetyczna. Doskonały efekt może przynieść nowomodny, nieinwazyjny lifting buzi. Mam tutaj na myśli: Sculptra, Ellanse, Radiesse, jakie skrótowo przedstawię w poniższym tekście. Niestety z biegiem czasu cera gubi swój jędrny wygląd. Tkanka tłuszczowa ulega zanikowi, sprawiając, że buzia staje się szczupła, co jednocześnie sprawia iż wygląda starzej. Skóra twarzy robi się coraz to cieńsza co doprowadza do do utworzenia się bruzd.

wellderm.pl
Preparaty : Sculptra, Ellanse, Radiesse, są to stymulatory kolagenu, jakie pięknie wygładzają głębokie bruzdy, dodatkowo odtwarzają straconą objętość buzi będącą skutkiem procesu starzenia , przez regenerację białek skóry (czytaj więcej tu).

Jeśli zainteresował Cię opisany zagadnienie, odwiedź serwis dentysta warszawa ochota, gdzie odnajdziesz obszerne info. Poszerz swoje wiadomości!

Sculptra (czyli kwas polimlekowy) jest środkiem leczniczym przeznaczonym do wstrzyknięć zawierającym mikrocząsteczki kwasu L-polimlekowego. Polimery kwasu mlekowego występują w ogromnych ilościach w organizmie ludzkim, również używane są do produkcji nitek chirurgicznych. Sculptra przeznaczona jest do liftingu buzi. Efektem działania środka jest stymulacja fibroblastów i produkcja własnego kolagenu, który następnie uzupełni braki w skórze. Przynosi to naturalnie wyglądający rezultat. Środek działa z wolna lecz sukcesywnie, odnawiając to co zostało utracone. Efekty leczenia potrafią utrzymywać się przeszło 2 lata. Dzięki temu mają one wpływ na mikroskopowe odmłodzenie cery prócz następstwa makroskopowego – usunięcia zmarszczki. Rezultat ich działania na skórę utrzymuje się dłużej aniżeli kwasu hialuronowego. Jest to typowe leczenie nie jedynie oznak lecz też przyczyn starzenia się cery.

Środek Sculptra, Ellanse, Radiesse można wykorzystywać do korekt różnych partii buzi: bruzd w kącikach ust (zmarszczek marionetkowych), zmarszczek nosowo – wargowych, zapadniętych policzków, zmarszczek na policzkach i podbródku, usuwania ubytków tkankowych (np. pourazowych), okolic kości policzkowych jak też lipoatrofii w wypadku schorzeń przewlekłych (na przykład AIDS).