Sposoby na idealną twarz

Każdy chce mieć piękną, gładką cerę i wyglądać bajecznie. Takie możliwości dostarcza nam nowoczesna medycyna estetyczna. Oczyszczanie skóry jest bardzo znaczącym zabiegiem pielęgnacyjnym i pełni wiele zadań.

piękna cera

Autor: www.homejobsbymom.com
Źródło: http://www.flickr.com

W codziennym pielęgnowaniu aplikuje się łagodne strategie oczyszczania. Zaś przed wieloetapowymi intensywnymi procedurami kosmetycznymi skóra potrzebuje bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko efektywnie oczyszcza skórę, lecz także aktywizuje procesy regeneracyjne. Mechaniczny peeling to znaczy mikrodermabrazja Warszawa to jeden z zazwyczaj robionych zabiegów na twarz. Zabieg ów przeznaczony jest dla wszelkich osób, które pragną uporać się z trądzikiem, zaskórnikami, przebarwieniami, defektami, deficytem kolagenu, śladami zmęczenia, płytkimi zmarszczkami. Na mikrodermabrazję powinny decydować się również osoby, które nie posiadają komplikacji ze skórą, a tylko pragną aktywować krążenie, odświeżyć skórę twarzy. Mikrodermabrazja to też strategia walki z rozstępami i cellulitem.
Mezoterapia osoczem bogatopłytkowym to jeden z takich zabiegów odmładzających, w jakim wykorzystuje się substancję pobraną z układu pacjenta Strategia ta jest na wskroś pewna, bez niebezpieczeństwa nietolerancyjności, alergii bądź różnych oddźwięków immunologicznych. Preparat serwuje się metodą zastrzyków w punkcie nakłucia, system odbiera sygnał do zapoczątkowania naprawy danego obrębu na takiej samej zasadzie, jak w trakcie zranienia.

Aktywne trombocyty zawarte w osoczu wydzielają ważne dla regeneracji komórek skóry składniki wzrostu, które budzą namnażanie i rośnięcie komórek naskórka, aktywizują syntezę macierzy międzykomórkowej, aktywizują mikro krążenie, również pobudzają fibroblasty do wytwórczości kolagenu. Postępowania te wiodą do odświeżania i odmładzania skóry. MezoterapMezoterapia mezoterapia mikroigłowa w salonie glowspaczęściej aplikowanym zabiegiem w medycynie estetycznej, polegającym na podaniu do skóry właściwej materiałów odżywczych, leczniczych i stymulujących, przez co pozyskuje się świetne modelowanie twarzy (więcej na temat tutaj).