Szczoteczka soniczna philips i irygator braun oral-b – a więc, najlepsze sposoby do chronienia jamy ustnej

Szukasz najwSPAnialszej szczotki przeznaczonej do ząbków? Zwróć uwagę na szczoteczkę soniczną od przedsiębiorstwa Philips! A by może już ją posiadasz a poszukujesz najlepszego irygatora, który wyczyści twoją własną jamę ustną z pozostałych bakterii i przy okazji pomoże twoim dziąsłom? Jeśli choć pojedyncza spośród tych przedmiotów się zgadza, to dobrze trafiłeś!

zdrowie - malunek

Autor: Charles Haynes
Źródło: http://www.flickr.com
Technologia soniczna, używana wewnątrz marki Philips, na dany chwilkę jest pojedynczą z najbardziej szybkich oraz najwspanialszych form mycia ząbków. Szczoteczka soniczna Philips jest uruchomiona przez 2 minutki i w tym konkretnym czasie robi kilka czynności. Pierwsza – po załączeniu aktywuje wibrowanie soniczne o wysokiej częstotliwości. Drugie – po wciśnięciu włosia szczoteczka zaczyna działać robiąc 62 tysiaki poruszeń sonicznych na minutkę. Po trzecie – W tym czasie usuwa dziesięć razy więcej płytki nazębnej, niż zwykła szczoteczka dzięki mikrobąbelkom, a także na końcówce w czwartym punkciku eliminuje płytę z dziąseł nawet do stu procent! Po co w tego rodzaju razie irygator przeznaczony do dziąseł? Już wyjaśniamy!
Jak wiadomo, wszystkie część ciałka wymaga pojedynczej pielęgnacji – to samo dotyczy ząbków oraz dziąseł.

Skończyłeś przeglądać nasz artykuł i myślisz o kolejnym? Nic łatwiejszego. Trzeba tylko wejść w podany link i jesteśmy tam (https://pizzahut.pl/restauracje/czeladz).

Napomknięta powyżej szczotka soniczna posiada za robotę tylko myć nasze zęby i dziąsła. Faktem bywa jednak, że dziąsła nie tylko powinno się zmywać. I tu wkracza irygator braun oral b. Robotą irygatora, jest oczyszczanie przestrzeni między-zębowych, a także trudno dostępnych lokalizacji. Zarazem masuje on dziąsła dając wpływ na ich ukrwienie – skocz na dentystapoleca.pl.

Istnieje parę opcji, które wyróżniają nasz irygator: strumień razem z mikrobąbelkami, technologia „Mini-Turbine”, unikalny strumień wirujący, strumień skupiony, oraz parę innych.