Państwowa służba zdrowia — jaka jest, wszyscy wiedzą, więc mądrze będzie ją omijać z daleka

Nikt nie chce chorować. Tym bardziej nikt nie zechciałby mieć poważnych kłopotów ze zdrowiem. Jednak bywa tak, że niestety nieszczęścia się zdarzają.
Zaczynamy cenić swe zdrowie z reguł wtedy, gdy zaczyna zawodzić.

klinika

Autor: Aqua Mechanical
Źródło: http://www.flickr.com
Musimy się w takiej chwili zmobilizować i zacząć walczyć o siebie. Niestety kolejki w państwowych szpitalach do specjalistów lub na przeróżnego rodzaju badania są tak ogromne, że jest to niepoważne. Pacjent ma nadzieję, czy to czasem nie wart, gdy słyszy, że powinien czekać na przykład na zabieg kilka lat. Z tego powodu warto wtedy rozważyć kwestię prywatnego leczenia. Nie jest ono tanie, ale wszakże zdrowie jest najważniejsze i nie powinniśmy na nim oszczędzać. Możemy w wyjątkowej sytuacji zapożyczyć się albo z wyprzedzeniem dodatkowo się ubezpieczać na taką ewentualność. Prywatna klinika to całkowicie inny świat niż bezpłatne szpitale. Tam naznaczą nam bardzo prędko wizytę u specjalisty. Natychmiast będziemy mieli także zlecone wszystkie badania. Lekarze pochylą się nad naszym stanem oraz ustalą linię leczenia. Jeśli będzie potrzebna operacja, to będzie ona zrobiona tak szybko, jak się da. Także rehabilitacja (fizjoterapia stargard) może być potrzebna po operacji. Wówczas również będziemy o tym powiadomieni oraz znajdą nam szybki termin. Personel będzie się do nas odnosić z szacunkiem.

Wszyscy będą uśmiechać i nikt nie będzie miał czelności na nas krzyczeć czy pokazywać swych nerwów. Będziemy się czuli jak w klinice na Zachodzie pod względem jakości sprzętu i empatii zatrudnionego tam zespołu, który będzie się nami zajmował.