Przy pomocy jakiego środka sportowiec mógłby troszczyć się o swoje stawy?

Odpowiedzialny sportowiec musi troszczyć się nie tylko o swoje mięśnie, ale także o stawy. Funkcjonuje preparat, który zmniejsza kłopoty z ruchomością kończyn. Jeśli jesteś świadomym zagrożeń sportowcem, powinieneś przeczytać ten tekst.
Ten środek to Nutrend Flexit Drink.

tatuaż na plecach

Autor: Andrew Lorien
Źródło: http://www.flickr.com
zakup

Autor: Official USS Theodore Roosevelt (CVN 71) Page
Źródło: http://www.flickr.com
Redukuje on odczucie dyskomfortu i działa efektywnie dzięki dużej zawartości tego typu składników jak: hydrolizat żelatyny, niacyny D, wapnia. Jest to preparat, jaki ma na celu poprawienie działania przegubów. Hydrolizat żelatyny ma obowiązek dostarczania białek, które wpływają na wytwarzanie kolagenu. Glukozamina z kolei pozytywnie wpływa na sprężystość stawów. witamina D3 powiększa wchłanianie wapnia, jaki stanowi kluczowy składnik kości. Magnez odpowiedzialny jest za pracę mięśni oraz układu nerwowego. Preparat mógłby przydawać się wszystkim sportowcom. Dzięki niemu można pomniejszyć strzykanie w stawach, jakie ujawnia się w czasie, kiedy jesteśmy przemęczeni.
nutrend flexit drink

Autor: Innalibra
Źródło: http://www.flickr.com
Profilaktycznie preparat powinno przyjmować się raz dziennie – po dziesięć g, rankiem, na czczo. Przy zwiększonych obciążeniach oraz zaburzeniach tkanki łącznej, powinnyśmy przyjmować dwadzieścia g, rankiem, na czczo. Taki suplement diety to preparat, którego obowiązkiem jest ochrona przegubów wystawionych na uszkodzenia w rezultacie intensywnego wysiłku fizycznego. Dostępny jest on w kilku orzeźwiających smakach – wybrać można np.: brzoskwinia, truskawka lub grapefruit. Preparat ten może zostać już stosowany od 6-go roku życia.

Może być on do nabycia w sklepach internetowych w cenie ok. 40 zł za pudełko 400g. Po otwarciu opakowania opakowania foliowe preparat trzeba spożyć w ciągu 30 dni. Należy go przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu nieprzystępnym dla dzieci.