Dlaczego warto jest się zainteresować nowoczesną szczoteczką do zębów?

W obecnych dniach większość obywateli wie, co to jest przewód USB. Zazwyczaj służy on naturalnie do podłączenia do komputera różnych urządzeń takich jak myszka lub drukarka.

rośliny

Autor: Kupiec
Źródło: Kupiec
Czy wiesz jednak, iż można by do przykładowo notebooka przyłączyć także swoją szczotkę do zębów?
kłopoty

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
To prawda, ta zaskakująca notyfikacja nie jest o dziwo jakąkolwiek fikcją. Idzie o elektryczną szczoteczkę, w której można w ten wariant doładować akumulatorki. Idzie o produkt o nazwie szczoteczka soniczna Seysso. Warto powiedzieć, że wspomniane baterie są bardzo odporne i mogą starczyć wręcz na sześć tygodni. A co takiego specjalnego jest w tym urządzeniu? Więc wymieniony produkt ma aż trzy tryby pracy. Są one planowane do różnych rodzajów mycia zębów: normalny (41 000 obrotów na minutę), sposób Soft dla ludzi posiadających alergię (31 000 rotacji na min.) oraz sposób niwelujący przebarwienia (48 000 obrotów na min).

Ciekawią Cię przeróżnego typu specjalistyczne wątki? Zatem naciśnij tu (https://www.tomaszpurwin.pl/) i przeglądaj nasze kolejne newsy na ten temat. Liczymy na Twoją opinię.

Należałoby również dopowiedzieć, że taka szczoteczka posiada wbudowany timer, dzięki jakiemu będziemy posiadali gwarancję, iż wszelakie strefy jamy gębowej umyliśmy podobnie precyzyjnie.

katar

Autor: mikael altemark
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak to nadal nie całość, ponieważ wspomniany produkt posiada niezwykle eleganckie opakowanie, które ma wymienną końcówkę oraz małą pastę do zębów. Ponadto ma ono system naładowywania akumulatorków, a jego wnętrze doskonale komponuje się z samą szczotką.

Należałoby także powiedzieć, iż szczoteczka soniczna Seysso posiada specjalną technologię DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki docierają do najbardziej ukrytych obszarów jamy ustnej.