Warianty działań plastycznych, które pomagają w skuteczny i możliwe najmniej bolesny sposób pozbyć się wstydliwego problemu

Nietrzymanie moczu i luźna pochwa to nierzadkie problemy intymne pań, jakie pojawiają się na skutek wielokrotnych porodów, urazów czy mogą wystąpić w okresie menopauzy.

Na szczęście współczesna medycyna estetyczna, a ściślej ginekologia estetyczna (Beaumed – laser frakcyjny lubin) proponuje paniom wiele rozwiązań.
nietrzymanie moczu leczenie laserem

Autor: Raymond Zoller
Źródło: http://www.flickr.com
Problem nietrzymania moczu dotyczy wielu kobiet, w każdym wieku. Wysiłkowe nietrzymanie moczu polega na mimowolnym wyciekaniu moczu, na przykład podczas wysiłku, kichania lub kaszlu. Utrata kontroli nad utrzymaniem moczu wiąże się ze sporym dyskomfortem w wykonywaniu codziennych czynności, jak również przekłada się na pogorszenie życia seksualnego oraz komfort psychiczny kobiety. Jak tego uniknąć? Jeśli chodzi o nietrzymanie moczu leczenie laserem okazuje się najbardziej skuteczne. Laseroterapia to idealna alternatywa dla interwencji chirurgicznej nietrzymanie moczu leczenie laserem. Nowoczesne lasery wykorzystywane w tego typu zabiegach pomagają pozbyć się intymnych problemów w szybszy i mniej inwazyjny sposób, dzięki czemu pacjentka może wrócić do normalnej aktywności tuż po przeprowadzeniu zabiegu.
Lasery wykorzystywane są współcześnie także do leczenia innych kobiecych problemów takich jak luźna pochwa. Tego typy zabiegi zazwyczaj spotyka się pod nazwą obkurczanie pochwy bądź rewitalizacja pochwy. Jak w tym przypadku działa laser? Poprzez ciepło wytwarzane przez urządzenie następuje podgrzanie kolagenu. W rezultacie polepsza się napięcie tkanek, błona śluzowa pochwy staje się bardziej elastyczna i pochwa jest lepiej nawilżona obkurczanie pochwy.

Pacjentka po takim zabiegu może cieszyć się poprawą doznań w trakcie stosunku i ogólnym polepszeniem komfortu życia. Zabieg ten również zapobiega wystąpieniu wcześniej opisanego wysiłkowego nietrzymania moczu.