Sterylizator w gabinecie kosmetycznym lub stomatologicznym – który rodzaj wybrać, by był funkcjonalny i niezbyt kosztowny?

Sterylizator to urządzenie, bez którego nie możemy sobie wyobrazić działanie gabinetu stomatologicznego. Dzięki niemu możemy bez wysiłku wyjałowić zastosowane narzędzia tak, by można je ponownie użyć – bez szkodliwych dla zdrowia bakterii czy wirusów.

Jaki autoklaw zakupić, by był on skuteczny, a równocześnie nie wyniósł nas zbyt wiele?
planmeca
Inwestując w autoklaw parowy przede wszystkim musimy zwrócić uwagę na jego rozmiar ( Świdnica). Punkt ten wydaje się być błahy, jednakże jest on bardzo istotny dla poprawnego działania sterylizatora. Zakup za małego autoklawu zmusi nas do kilkukrotnego uruchamiania sprzętu, co może generować duże koszty eksploatacyjne.

Chcielibyśmy Cię zaprosić do równie interesujących wpisów, które stworzyliśmy dla Ciebie z pasją. Więc kliknij stronę ankyloza zęba i przeglądaj to, na co będziesz miał ochotę.

Jeśli natomiast zainwestujemy w zbyt wielki autoklaw parowy, będzie on wykorzystywał dużo prądu. Musimy więc przemyśleć nasze potrzeby i dobrać sterylizator tak, by idealnie wypełniał nasze wymagania.

Laboratorium

Autor: Matteo Bagnoli
Źródło: http://www.flickr.com
dobrze jest też pomyśleć nad marką kupowanego przez nas sprzętu, gdyż zazwyczaj można ją utożsamiać z jego jakością. Aktualnie największym powodzeniem cieszą się sterylizatory marki Planmeca- znam.swidnica.pl.

Użytkownicy doceniają tę markę przez wzgląd na na bardzo ekonomiczne użytkowanie, jak również bogaty wybór różnego rodzaju sterylizatorów – dzięki temu w ofercie marki Planmeca każdy z nas z pewnością znajdzie model, które spełni jego wymagania. Dużą rolę odgrywa tu także cena – pomimo wysokiej jakości wykonania sterylizatory tej marki są dość tanie, dlatego też ich zakup nie jest aż tak dużym obciążeniem dla naszego portfela.