Ładne oraz zdrowe zęby muszą być ważne dla każdego rodaka niezależnie od tego, ile ma lat i gdzie mieszka

Jak pokazują badania — wciąż są ludzie, którzy nie czyszczą zębów. Mamy XXI wiek. Czas to w końcu zmienić.
Trudno wyobrazić sobie, ale nawet dzisiaj masa ludzi nie czyści zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com
Są tacy, którzy nigdy nie zawitali do dentysty. Te dane mogą zjeżyć włos na głowie, ale to prawda. U większości rodaków rozpowszechnił się jakiś dziwny strach przed dentystami. Prawdą jest, że w czasach komuny zazwyczaj wyrywali oni na żywca, a jakość usług była niska, ale te czasy już dawno odeszły do lamusa. Jednak legenda jest nadal żywa i dużo ludzi boi się dentysty bardziej niż diabeł święconej wody. A przecież przyjeżdżają do nas Niemcy oraz Brytyjczycy, by leczyć zęby, gdyż nasze usługi są na niezwykle wysokim poziomie, ale o wiele tańsze.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej, jest oryginalna wiadomość (https://primaveraspa.pl/odchudzanie/) o identycznej tematyce, którą trzeba obejrzeć. To idealny moment więc zrób to!

Z tego powodu powinniśmy przemóc się i zapisać na wizytę. Dentysta założy nam teczkę i dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła oraz język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Należy udać się do prywatnego gabinetu, gdyż będziemy mieli pewność, że cały sprzęt jest nowy, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami związanymi ze stomatologią. Jeśli spodoba nam się jego podejście do leczenia i ludzi, to możemy zabrać do niego na kontrolę także nasze maluchy.

Należy uczyć je od samego początku, że wizyty u dentysty nie są niczym strasznym. Musimy sprawdzać stan swoich zębów przynajmniej raz na pół roku.